Z okazji dnia dziecka...

Z okazji dnia dziecka...30.05.2008 14:00
Z okazji dnia dziecka...
Michał Szukalski

Dziecko jest w każdym z nas, dlatego postanowiliśmy przedstawić wam nasze małe marzenia. Może się niedługo spełnią. W końcu już niedługo Dzień Dziecka…

Dziecko jest w każdym z nas, dlatego postanowiliśmy przedstawić wam nasze małe marzenia. Może się niedługo spełnią. W końcu już niedługo Dzień Dziecka…

Szymon

Jeśli ktoś mi powie, że nie mam prawa do prezentu na dzień dziecka, bo już nim nie jestem, to przysięgam, że powiem mamie!

380770326248039324

Pewnie pierwszego czerwca nie dostanę od nikogo prezentu, ale nie ma sprawy. Sam sobie kupię. Najchętniej 42 calową plazmę HD... A jeśli to się nie uda to kilogram wafelków „grześków”, dobre wino, dobre piwo (żeby mieć wybór) i nową gierkę. Pewnie coś na Wii, bo po tym kilogramie słodyczy będę musiał walczyć z rosnącym brzuchem.

Boże! Ja już chyba naprawdę nie jestem dzieckiem. BUEEE BUEEE!!

Gabor

Dzieckiem, co prawda już nie jestem, ale osobiście chciałbym dostać święty spokój i mieć więcej czasu na granie. Sesja i pojawiające się w związku z początkiem wakacji nowe obowiązki (koszenie trawy, porządki, etc.) sprawiły, że taki jeden dzień przeznaczony tylko na rozkoszowanie się padem byłby absolutnie bezcennym i chyba najlepszym prezentem.

380770326248367004

Niestety twoje marzenie jest za trudne do wykonania. Będziesz kosił zamiast grać w GTA IV...

Igor

380770326248563612

Ja chciałbym dostać dobrze zdaną maturę i indeks na studia, ot, malutkie życzenie. A tak poważnie: w dużych facetach drzemie mały chłopczyk, który ganiał z kijem po lesie bawiąc się w Rambo. Dlatego chciałbym dostać komplet do Paintballa.

Zawsze chciałem być jak Solid Snake. Niestety, nie mam wąsów i gumowego trykotu, ale zawsze mogę pobiegać w lesie z wymarzonym paintballem.

Michał

Marzeń mam wiele, toteż prezentów mógłbym dostać równie dużo. Jeżeli jednak ograniczamy się do gier, to chciałbym dwóch rzeczy – więcej czasu na niczym nieskrępowaną rozrywkę oraz unikalnej edycji kolekcjonerskiej Fallouta 3. Jeden z najbardziej oczekiwanych (przeze mnie) tytułów. W kilku zdaniach ją wam scharakteryzuję.

Zacznijmy od opakowania. Oczywiście, zwykłe pudełko odpada. Wszystko powinno być w metalowej skrzyni — bez zbędnych ornamentów, co najwyżej z wyrytym logo gry na wierzchu.

380770326248956828

Rzecz następna — manierka. Nie wiem, po co, ale chciałbym mieć w swoim zestawie małą metalową manierkę z wyrytym napisem Krypta 101. Może pamiętacie, że w pierwszej części gry w Krypcie 13 można było odnaleźć zupełnie nieużyteczną manierkę z wodą. Coś takiego byłoby interesującym gadżetem.

Spluwy i Kulki, czyli egzemplarz magazynu o broni palnej, który w grze podnosi umiejętności władania tego typu orężem. Kilkanaście stron wypełnionych artworkami uzbrojenia z Fallout 3 w formacie typowym dla czasopism.

Poza tym przydałoby się DVD pokazujące proces powstawania gry i historię serii.

.

Jak doskonale widać – każdy z nas ma marzenia – bez względu na wiek. Nic więc dziwnego, że szukamy okazji, aby mogły się urzeczywistnić.

A Wy co chcielibyście dostać na Dzień Dziecka?

.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)