Zabawni nieumarli [zwiastun]

Zabawni nieumarli [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

05.03.2011 11:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Promocyjny zwiastun Dylan Dog: Dead of Night nie wywołał we mnie entuzjazmu i nie zapowiadało się, by tym razem miało być inaczej. Ku mojemu zaskoczeniu oficjalny trailer jest zdecydowanie lepszy. To nadal taki Constantine w stylu Buffy (jak to ładnie ujął jeden z naszych czytelników), ale nie pozbawiony sporej dawki humoru. Grupa wsparcia dla zombie? Ja to kupuję!

Promocyjny zwiastun Dylan Dog: Dead of Night nie wywołał we mnie entuzjazmu i nie zapowiadało się, by tym razem miało być inaczej. Ku mojemu zaskoczeniu oficjalny trailer jest zdecydowanie lepszy. To nadal taki *Constantine *w stylu Buffy (jak to ładnie ujął jeden z naszych czytelników), ale nie pozbawiony sporej dawki humoru. Grupa wsparcia dla zombie? Ja to kupuję!

Wersję HD znajdziecie TUTAJ.

Fabuła: Dylan Dog jest jedynym na świecie paranormalnym detektywem. Bohatera poznajemy w momencie, gdy przenosi się do Nowego Orleanu, by uciec od koszmarnego życia. Niestety koszmary znowu go znajdują. Zaginiony artefakt, piękna dziedziczka i brutalne morderstwo wciągają go z powrotem w świat nieumarłych.

Dylan Dog: Dead of Night wyreżyserował Kevin Munroe (Wojownicze żółwie ninja). W obsadzie znaleźli się Brandon Routh, Anita Briem, Peter Stormare, Sam Huntington i Taye Diggs. Film miał już premierą na American Film Market - pierwsze recenzje są bardzo optymistyczne (IMDb 8.1/10). Oficjalna światowa premiera nastąpi 16 marca 2011.

Obraz

Foto: Impawards

Źródło: Trailer Addict

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Czarny McGyver [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Paranormalny szał [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Szatański Facebook [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Doceniony Facebook [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)