Żabka sprzedaje maseczki ochronne 4F. Cena? Bardzo korzystna

Żabka sprzedaje maseczki ochronne 4F. Cena? Bardzo korzystna

Żabka sprzedaje maseczki ochronne 4F. Cena? Bardzo korzystna
Źródło zdjęć: © fot. Pexels
Klaudia Stawska-Magdziak
09.05.2020 11:12

Wraz z rozwojem epidemii COVID-19 w Polsce, w niemal każdym dyskoncie i większym sklepie możemy kupić maseczki ochronne. W Żabce są one już od jakiegoś czasu, a teraz firma zdecydowała się rozszerzyć ofertę o maseczki wielorazowe od 4F.

6 maja 2020 do oferty sklepów sieci Żabka weszły maseczki wielorazowe szyte przez polską firmę sportową 4F. Kuszą przede wszystkim ceną - za jedną maseczkę zapłacimy 5,99 zł, za trój pak - 14,99 zł.

Maseczki 4F wykonane są z bawełny i zabezpieczone dwoma warstwami polipropylenowymi z jonami srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne. Mogą być prane w temperaturze 60 stopni Celsjusza, ale warto pamiętać, że producent zapewnia trwałość jedynie na ok. 10 prań.

  • W najbliższym czasie do naszej sieci trafi kilkadziesiąt tysięcy takich maseczek, sprzedawanych pojedynczo oraz w pakietach po 3 szt. W tego typu maseczki są już zaopatrzeni franczyzobiorcy oraz pracownicy naszych sklepów - czytamy w informacji podanej przez Annę Grabowską, Wiceprezes Zarządu ds. Komercyjnych w firmie Żabka Polska.

Maseczki będą dostępne w różnych kolorach, ale w tym momencie możemy kupić tylko maski dla dorosłych. Żabka ma w planach wprowadzenie jednak także maseczek dziecięcych. W sprzedaży są również maseczki jednorazowe, które kupimy w paczkach po 10 sztuk za 16,17 zł. W sumie Żabka rozdystrybuuje ok. 30 mln maseczek ochronnych - jednorazowych i wielorazowych.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)