Zakaz palenia w hotelach Orbis

Zakaz palenia w hotelach Orbis03.11.2010 12:16
Zakaz palenia w hotelach Orbis
Paulina Tyburska

Od dnia 15 listopada tego roku, w hotelach Grupy Hotelowej Orbis, czyli w Sofitelu, Novotelu, Mercure, Ibisie, Orbis Hotelu i Etapie, będzie panował zakaz palenia.

Od dnia 15 listopada tego roku, w hotelach Grupy Hotelowej Orbis, czyli w Sofitelu, Novotelu, Mercure, Ibisie, Orbis Hotelu i Etapie, będzie panował zakaz palenia.

Wszystkie hotele w Polsce, należące do tej grupy, będą wolne od dymu tytoniowego. Zarówno jeśli chodzi o pomieszczenia ogólnodostępne, jak i o pokoje.

Hotelarze z grupy Orbis uznali, że również chcą się włączyć do coraz to większej grupy osób, które dbają o zdrowie, swoje i otoczenia, a także i o środowisko. Moda na niepalenie, która nastała jakiś czas temu i - na szczęście - wciąż nie mija, staje się coraz popularniejsza. Marketing Managerowie twierdzą, że zakaz palenia w ich hotelach to przejaw troski o gości, a także wyznaczanie coraz to lepszych standardów usług.

Oczywiście hotele nie zamierzają iść na wojnę z palaczami. Dla nich zostaną wydzielone specjalne miejsca i pokoje. Zlokalizowane zostaną tak, aby niepalący nie mieli żadnej styczności z dymem papierosowym.

Myślę, że jest to bardzo słuszna idea. Oczywiście wolność jednostki i jej praw jest bardzo ważna, ale trucie innych jest jeszcze istotniejszym problemem. Nie jestem za całkowitą delegalizacją papierosów, ale za wydzieleniem specjalnych miejsc, zarówno w hotelach, jak i restauracjach, dla osób, którym dym nie przeszkadza i tym, którzy zamierzają oddychać czystym powietrzem.

Możemy twierdzić, że jest u nas jak na Hawajach:

Embassy Suites Waikiki Beach Walk

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)