Zaktualizuj system do Windows 10 i wygraj Microsoft Surface 3 lub Microsoft Lumia 640 XL

Zaktualizuj system do Windows 10 i wygraj Microsoft Surface 3 lub Microsoft Lumia 640 XL

Zaktualizuj system do Windows 10 i wygraj Microsoft Surface 3 lub Microsoft Lumia 640 XL
Redakcja Gadżetomanii
04.12.2015 14:20, aktualizacja: 09.01.2016 09:05

Zbliżają się święta, a wraz z nimi wyczekiwane przez cały rok prezenty. Nie chcecie czekać, ani nie wyglądacie z utęsknieniem wełnianych skarpet od babci? Jest na to sposób: najlepszy prezent możecie zrobić sobie sami sprawiając, że pod choinką pojawi się Microsoft Surface 3 albo Microsoft Lumia 640 XL. Jak to możliwe?

Więcej Mocy! Pod tym właśnie hasłem rozpoczynamy nowy konkurs, w którym czekają na Was wspaniałe nagrody. Co trzeba zrobić?

  • Masz Windows 10? Doskonale, przejdź do następnego punktu. Nie masz? Koniecznie zaktualizuj za darmo system do najnowszej wersji!(https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-10-upgrade)
  • Gdy już masz Windows 10, uruchom przeglądarkę Microsoft Edge
  • Przejdź na stronę Gadzetomania.pl i wybierz opcję Utwórz notatkę internetową
  • Zmień stronę główną Gadzetomania.pl w kreatywny sposób tak, by miała więcej Mocy
  • Zrób screena i prześlij na adres konkurs@gadzetomania.pl(konkurs@gadzetomania.pl) z tematem \Do dzieła\

Chcemy zachęcić Was – o ile jeszcze tego nie zrobiliście – do zaktualizowania systemu operacyjnego do najnowszej wersji. Migracja do Windows 10 jest darmowa i nieskomplikowana, a oprócz bezpieczeństwa i wygody daje szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Na Wasze prace czekamy od 4 do 21 grudnia. Zaskoczcie nas swoją kreatywnością, humorem i niebanalnym podejściem do tematu.

Twórczy wysiłek nie może pozostać bez nagrody, dlatego mamy uczciwą propozycję: najbardziej pomysłowa, niebanalna, urzekająca przeróbka zapewni swojemu twórcy wspaniałą nagrodę w postaci tabletu Microsoft Surface 3. To nie koniec – nagroda czeka również na zdobywcę drugiego miejsca – w tym przypadku będzie to phablet Microsoft Lumia 640 XL.

381443487092384668

Jest o co walczyć, a szanse zależą wyłącznie od waszej pomysłowości. Do dzieła! Niech Moc będzie z wami! Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznajcie się z jego szczegółowym regulaminem.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)