Zapomnij o za krótkich kablach. Oto odkurzacze bezprzewodowe

Strona głównaZapomnij o za krótkich kablach. Oto odkurzacze bezprzewodowe
02.10.2017 17:18
Zapomnij o za krótkich kablach. Oto odkurzacze bezprzewodowe
Źródło zdjęć: © Youtube
Grzegorz Burtan
Grzegorz Burtan

Zmęczony ciągłym pochylaniem, zbyt krótkim kablem i ograniczeniami w ruchu? Zapomnij o tym. Odkurzacze bezprzewodowe to sposób na to, by w końcu każdy zakamarek naszego domu był czysty jak nigdy.

Przede wszystkim można z nimi trafić w trudno dostępne miejsca i zakamarki. Nie mówimy tu tylko o rogach przy ścianach, ale również o miejscach położonych wyżej, a nawet mniej typowych powierzchniach, jak sufity (pajęczyny potrafią się zagnieździć nawet w najbardziej pedantycznie czyszczonych pomieszczeniach).

Niektóre modele pozwalają bowiem na odłączenie głównej rury i zamianę odkurzacza na mniejsze urządzenie, którym można na przykład wyczyścić tapicerkę. Ba, można kupić takie urządzenie, które pozwoli nam na sprzątanie podłóg na mokro – zastępując w ten sposób mopa oraz wiadro.

Kolejną zaletą jest wspomniany już brak kabla. Dzięki temu nie musimy się martwić przełączaniem między gniazdkami, ponieważ jego długość nie pozwala na wyczyszczenie wszystkiego przy jednym podpięciu.

Zazwyczaj bateria, umieszczona w takim urządzeniu, pozwala na sprzątanie przez około 45 minut. Dzięki sile ssącej oraz lekkiej budowie możemy bez problemu zmieścić się w tym czasie – wygoda obsługi przekłada się na szybsze sprzątanie. A po zakończonych czynnościach wystarczy wpiąć urządzenie do ładowania.

Odkurzacze bezprzewodowe dzięki swojej ergonomicznej budowie pozwalają również na to, by nie garbić się przez cały czyszczenia naszych pomieszczeń. W ten sposób zyskuje również nasz kręgosłup. Wygoda użytkowania połączona z mnogością możliwości, jakie oferują odkurzacze bezprzewodowe czynią z nich sensowną alternatywę dla tradycyjnych modeli, które wymagają zasilania przez gniazdko.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)