Zapraszamy na Mistrzostwa Świata World of Tanks The Grand Finals 2015. [AKTUALIZACJA] Kody do World of Warships już rozdane!

Zapraszamy na Mistrzostwa Świata World of Tanks The Grand Finals 2015. [AKTUALIZACJA] Kody do World of Warships już rozdane!

Zapraszamy na Mistrzostwa Świata World of Tanks The Grand Finals 2015. [AKTUALIZACJA] Kody do World of Warships już rozdane!
Łukasz Michalik
22.04.2015 15:51, aktualizacja: 27.04.2015 12:54

Już w najbliższą sobotę w Warszawie rozpocznie się wielka esportowa impreza o globalnej randze - Mistrzostwa Świata World of Tanks. W rywalizacji weźmie udział 12 najlepszych drużyn świata, a organizator przygotował dla odwiedzających wiele ciekawych atrakcji. Co ciekawego czeka nas w czasie tej imprezy?

AKTUALIZACJA 04-27

Dziś wysłaliśmy ostatnią paczkę kodów do World of Warships - zgodnie z kolejnością nadsyłanych zgłoszeń. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie!

Macie już plany na weekend? Lepiej niczego nie planujcie, bo już w najbliższą sobotę rozpoczynają się Mistrzostwa Świata World of Tanks The Grand Finals 2015. Chrzęst gąsienic, rozpędzone dziesiątki ton pancerzy, eksplozje, rykoszety i wszystko to, za co wszyscy uwielbiamy czołgi (nie ma wyjątków – czołgi lubią wszyscy!) dostaniemy w uderzeniowej dawce w czasie ważnych, esportowych zawodów, które rozpoczną się 25 kwietnia w warszawskiej hali Expo.

Historia Polaka zawodowego gracza w World of Tanks

Wargaming:

Mistrzostwa Świata World of Tanks The Grand Finals 2015 odbędą się w najbliższy weekend, 25 - 26 kwietnia 2015, hala Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie. W sobotę drzwi dla publiczności otworzą się o godzinie 11:30, o 11:45 odbędzie się ceremonia otwarcia, a pierwsze pojedynki zaplanowane są na godzinę 12:00. Pierwszy dzień rywalizacji zakończy się po 21:00. Po sobotnich walkach grupowych, drugi dzień zawodów, niedziela, to rywalizacja pucharowa. Publiczność zaproszona jest od godziny 11:00, a początek rywalizacji przewidziany jest na 12:00. Finałowy pojedynek pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami o tytuł mistrzów świata World of Tanks planowany jest na 19.30. Po zakończeniu rywalizacji odbędzie ceremonia wręczenia pucharu oraz zakończenia dwóch dni emocjonującej walki gladiatorów eSportu.

Warto dodać, że pula nagród wynosi ponad 1,11 mln złotych, co powinno zawstydzić większość transmitowanych przez różne, polskie telewizje imprez sportowych, a o randze zawodów dobitnie świadczy fakt, że przybędzie na nie najlepsze 12 drużyn świata.

Obraz

Z okazji imprezy organizatorzy przygotowali specjalny model czołgu – francuski AMX 13 57 w okolicznościowym malowaniu. Cyfrowe atrakcje to jednak nie wszystko! W czasie imprezy będzie można zobaczyć na żywo dwa prawdziwe czołgi - T34/85 w malowaniu „Rudy” i Shermana M4A1.

Na odwiedzających czekać będą również różne gadżety od twórcy World of Tanks, firmy Wargaming, a także stoiska firm takich, jak GIGABYTE, HyperX czy Razer. Chętni do wzięcia udziału w rywalizacji będą mogli skorzystać z oficjalnej ciężarówki imprezy, MGT-20, w której umieszczono 14 stanowisk komputerowych, pozwalających na rozgrywkę w formacie 7 na 7, czyli takim samym, w jakim rywalizować będą uczestnicy turnieju.

Obraz

Ponadto będzie można wziąć udział w turnieju World of Tanks Blitz na iPadach, zorganizowanym przez Red Bulla, a także zobaczyć serię inspirowanych grą ubrań i wziąć udział w tematycznych konkursach, związanych z samą grą i historią wojskowości. Atrakcji jak widać nie zabraknie.

Wszystkie mecze będą również transmitowane na żywo na platformie Twitch.tv w językach polskim i angielskim. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie oficjalna stronę Grand Finals 2015 - www.thegrandfinals.com.

Terminarz rozgrywek
Terminarz rozgrywek

ROZDAJEMY 500 KODÓW DO ZAMKNIĘTEJ BETY WORLD OF WARSHIPS!

Z okazji imprezy wraz z firmą Wargaming przygotowaliśmy dla Was niespodziankę: 500 naszych Czytelników otrzyma dostęp do zamkniętej bety gry World of Warships!

Aby otrzymać kod, wystarczy wysłać maila na adres redakcja@gadzetomania.pl z tematem: "World of Warships".

Decyduje kolejność zgłoszeń! Szczęśliwcy, którzy dostaną kod, powinni skorzystać z instrukcji dostępnej tutaj.

Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)