Zaproszenia do bety LittleBigPlanet

Zaproszenia do bety LittleBigPlanet

Zaproszenia do bety LittleBigPlanet
Igor Chrustek
21.09.2008 19:53

Już niebawem rozpoczną się wielkie testy wersji beta gry LittleBigPlanet. SCEA poinformowało, że testy mają status bardzo limitowany - tylko 20 000 zaproszeń na trzy regiony świata - Europę, Amerykę i Japonię. Beta pojawi się 29 września i jej testowanie ma trwać tylko do 12-tego października. Sony rozpoczyna rekrutację testerów od przyszłego tygodnia. Pozostaje mieć nadzieję, że i z Polski znajdzie się kilku szczęśliwców, którzy, jako jedni z pierwszych, będą mieli okazję pograć w LBP.

Już niebawem rozpoczną się wielkie testy wersji beta gry LittleBigPlanet. SCEA poinformowało, że testy mają status bardzo limitowany - tylko 20 000 zaproszeń na trzy regiony świata -* Europę, Amerykę i Japonię*. Beta pojawi się 29 września i jej testowanie ma trwać tylko do 12-tego października. Sony rozpoczyna rekrutację testerów od przyszłego tygodnia. Pozostaje mieć nadzieję, że i z Polski znajdzie się kilku szczęśliwców, którzy, jako jedni z pierwszych, będą mieli okazję pograć w LBP.

Plik do zassania ważyć ma niecały gigabajt, czyli, tak dokładniej, 950 MB. Gracz dostanie do przetestowania dwa tryby: Story oraz Create mode. Wkrótce się przekonamy o wielkości tych małych istotek.

Źródło: PS3 Sense

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)