Zbliża się francuski horror o zombie

Zbliża się francuski horror o zombie
Ireneusz Podsobiński

13.10.2008 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mam słabość do filmów o żywych trupach. Niestety powstaje wiele nic nie wartych pozycji, przy których ręce opadają. Niełatwo jest znaleźć wisienki na torcie, ale być może trochę słodyczy przyniesie nam ze sobą francuska produkcja La Horde. Zdjęcie koncepcyjne i plakat prezentują się bardzo obiecująco. Podobnie jak osoba producenta wykonawczego, Xaviera Gensa, reżysera kontrowersyjnego Frontiere(s).

Mam słabość do filmów o żywych trupach. Niestety powstaje wiele nic nie wartych pozycji, przy których ręce opadają. Niełatwo jest znaleźć wisienki na torcie, ale być może trochę słodyczy przyniesie nam ze sobą francuska produkcja La Horde. Zdjęcie koncepcyjne i plakat prezentują się bardzo obiecująco. Podobnie jak osoba producenta wykonawczego, Xaviera Gensa, reżysera kontrowersyjnego *Frontiere(s). *

Twórcami horroru są debiutanci Yannick Dahan i Benjamin Rocher. Film traktuje o skorumpowanych policjantach, którzy robią najazd na opuszczony wieżowiec w poszukiwaniu grupy gangsterów, odpowiedzialnych za śmierć ich kolegi. Jednak w momencie, gdy wybucha epidemia zombie, stróże prawa i przestępcy będą musieli połączyć siły by przetrwać.

Aktualnie w Paryżu trwają zdjęcia do filmu. Premiera zapowiadana jest na 2009.

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/10/lahorde_poster.jpg)

Foto: Twitch

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)