Zemsta potrafi zmienić człowieka... dosłownie! [zwiastun]

Zemsta potrafi zmienić człowieka... dosłownie! [zwiastun]11.01.2011 13:25
Zemsta potrafi zmienić człowieka... dosłownie! [zwiastun]
Michał Nowak

To już trzeci film z serii Tetsuo, którą wymyślił Shinya Tsukamoto. Pierwsza część ukazała się w 1989 roku i dziś posiada wielkie grono zwolenników na całym świecie. Trzecia odsłona - Tetsuo: The Bullet Man -  jest pierwszym anglojęzycznym filmem reżysera. Przy komponowaniu muzyki brał udział sam Trent Reznor, ten sam, który współodpowiada za ścieżkę do The Social Network.

To już trzeci film z serii Tetsuo, którą wymyślił Shinya Tsukamoto. Pierwsza część ukazała się w 1989 roku i dziś posiada wielkie grono zwolenników na całym świecie. Trzecia odsłona -* Tetsuo: The Bullet Man *-  jest pierwszym anglojęzycznym filmem reżysera. Przy komponowaniu muzyki brał udział sam Trent Reznor, ten sam, który współodpowiada za ścieżkę do The Social Network.

Fabuła: Anthony żyje z żoną i synem w Tokyo. Pewnego razu rodziców spotyka tragedia, kiedy ich syn zostaje śmiertelnie potrącony przez samochód. Anthony odkrywa, że pod wpływem silnego gniewu, jego ciało przemienia się w potwora - śmiertelną broń kierowaną niepowstrzymaną wściekłością.

Tetsuo: The Bullet Man wyreżyserował Shinya Tsukamoto na podstawie własnego scenariusza. W roli głównej występuje Eric Bossick. Film był wyświetlany na wielu festiwalach, a do wąskiej dystrybucji w USA wejdzie 21 stycznia 2011.

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)