Zenytime - oddychaj i graj! Sprytny gadżet, dzięki któremu będziemy zdrowsi

Zenytime - oddychaj i graj! Sprytny gadżet, dzięki któremu będziemy zdrowsi
Adam Bednarek

17.09.2014 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zenytime nauczy mądrze oddychać. Wszystko dla zdrowia!

Co robić, żeby być w formie? Odpowiedź na takie pytanie przeważnie jest taka sama, o czym mówią nawet sami twórcy Zenytime. Należy się zdrowo odżywiać, dużo ruszać i tak dalej, i tak dalej. Mało kto jednak pamięta o odpowiednim oddychaniu.

Zenytime - zdrowe oddychanie

A to także element, który jest bardzo ważny, jeśli wyznajemy zasadę w zdrowym ciele zdrowy duch. W ulepszeniu oddychania pomóc ma Zenytime - specjalny kontroler współpracujący ze smartfonem.

To zestaw prostych gierek, w których trzeba omijać przeszkody lub iść przed siebie. Najważniejsze jest jednak sterowanie - wszystkie ruchy zależą od tego, jak oddychamy.Gry są tak zaprojektowane, by oddychać zdrowo. Na przykład głęboko.

Do tego dochodzą też statystyki i analizy na temat tego, jak oddychamy, więc łatwo śledzić swoją aktywność i ją udoskonalać.

Zdrowe gadżety

Obraz

Ten prosty gadżet jest niesamowity i aż chciałoby się, żeby powstawało więcej takich podręcznych “trenerów” zdrowia. Pewnie niejednokrotnie chcemy się uspokoić, a takie głębokie oddychanie w grze na pewno mogłoby w tym nam pomóc.

Usprawnienie oddychania będzie kosztować nas 99$ - właśnie tyle kosztuje Zenytime.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)