Zestaw Logitech dla bardzo bogatych graczy

Logitech gaming keyboard
Logitech gaming keyboard
Henryk Tur

09.08.2010 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech zaprezentował nowy zestaw dla graczy. Należy on do serii G, a w jego skład wchodzą słuchawki, klawiatura i mysz. Wszystko jest oczywiście bezprzewodowe.

Logitech zaprezentował nowy zestaw dla graczy. Należy on do serii G, a w jego skład wchodzą słuchawki, klawiatura i mysz. Wszystko jest oczywiście bezprzewodowe.

Logitech Wireless Gaming Headset G930 to słuchawki umożliwiające z cieszenia się możliwościami 7.1 Dolby Surround. Zastosowano tu dwustronną transmisję dźwięku bez kompresji, zaś aby jakość muzyki czy też odgłosów była jak najlepsza, dodano trzy programowalne przyciski, dzięki którym użytkownik ma pełną kontrolę nad brzmieniem. Nadto jest tu także wygodna funkcja programowania chatów.

Obraz

Mysz Logitech Wireless Gaming Mouse G700 to z kolei coś, co może zainteresować głównie fanów gier sieciowych. Mysz ta ma aż 13 w pełni programowalnych przycisków - można im przypisać zarówno pojedyncze akcje, jak i całe ich sekwencje. Jak wspomniałem, jest to urządzenie bezprzewodowe o dużej szybkości (1000 raportów na sekundę), co gwarantuje brak opóźnień czy też przerw.

Obraz

Ostatni element zestawu to klawiatura Logitech Gaming Keyboard G510. Mamy tu do dyspozycji 18 programowalnych klawiszy, które mogą pracować w trzech trybach. Daje to łącznie 54 różne możliwości ustawienia funkcji. Co ważne - możliwa jest ich konfiguracja nawet podczas zabawy! Mamy tu też panel - GamePanel LCD - który na bieżąco wyświetla statystyki gry oraz dane o systemie i jego działaniu. Klawiatura ma także podświetlenie RGB z możliwością dostosowania kolorów.

Niestety, jeśli ktoś chce nabyć ten zestaw, musi przygotować się na naprawdę spory wydatek. Słuchawki mają kosztować 759 PLN, mysz - 419 PLN, tyle samo klawiatura. Wychodzi razem niemal 1600 PLN. Jeśli ktoś zdecyduje się na nabycie, może to zrobić we wrześniu, kiedy zestaw trafi do sprzedaży.

Źródło: logitech.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)