Zgubiłeś klucze? Apple pomoże. Oto lokalizator AirTag

Zgubiłeś klucze? Apple pomoże. Oto lokalizator AirTag

AirTag
AirTag
20.04.2021 19:38, aktualizacja: 20.04.2021 19:48

Przedmiot przypominający wypadkową dropsa i guzika ma pomóc nam odnaleźć zagubione rzeczy. AirTag możemy podpiąć np. do kluczyków od samochodów i już nigdy nie zaprzątać sobie głowy, gdzie je schowaliśmy.

AirTag można będzie przyczepić do wszystkiego. Etui od AirPodsów, rzeczonych już kluczyków, smartfona albo pupila. W tym ostatnim przypadku AirTaga przyczepimy raczej do obroży niż samego zwierzaka.

Urządzenie sparujemy w taki sam sposób, jak słuchawki. Ma być szybko, intuicyjnie i bezproblemowo. Do tego bezpiecznie. Apple znów podkreśla, że nasza prywatność jest najważniejsza i zapewnia o dodatkowych funkcjach jej ochrony.

Apple Air Tag Official Trailer

AirTag będzie współpracował z aplikacją lokalizator, wspomagany technologią nazwaną przez Apple "Precision Finding". Żeby łatwiej odnaleźć zagubioną rzecz, urządzenie będzie emitowało dźwięk.

Koszt? Jak to u Apple'a, a więc tanio nie będzie. Za cztery nieduże i niepozorne krążki przyjdzie nam zapłacić 99 dolarów. Sprzedaż rusza 30 kwietnia. Polska cena nie jest jeszcze znana.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)