Złota Jesień już się zaczęła. Akcesoria do ogrodu w promocyjnej cenie

Złota Jesień już się zaczęła. Akcesoria do ogrodu w promocyjnej cenie

Złota Jesień już się zaczęła. Akcesoria do ogrodu w promocyjnej cenie
Źródło zdjęć: © Pixabay
Grzegorz Burtan
27.09.2017 12:57, aktualizacja: 28.09.2017 07:10

Póki trwać ma złota polska jesień, warto zastanowić się nad porządkami w ogrodzie. Zwłaszcza teraz, kiedy wiele przydatnych narzędzi oraz akcesoriów możemy kupić w promocyjnych cenach.

Problemem każdego, kto posiada ogród, a w nim dodatkowo drzewa, są zazwyczaj liście. O tej porze roku stają się one szczególnym utrapieniem. Jednak zamiast zamiatać je grabiami na kupki, możemy je tam zdmuchnąć. A mniejsze listki i gałęzie zassać dzięki specjalnej dmuchawie, która pełni również rolę odkurzacza. Dzięki temu uporamy się z dowolną masą liści w błyskawicznym tempie i w wygodny sposób.

Co robimy z tak uprzątniętymi liśćmi? Oczywiście pakujemy je do specjalnego worka. Nie musi to być jednorazowa, plastikowa torba, tylko trochę bardziej zaawansowany artykuł. Wzmocniony plastik, uchwyty przy krańcach oraz możliwość złożenia sprawiają, że taka torba posłuży dłużej niż jeden sezon.

A po zebraniu liści możemy je spokojnie wywieźć poza naszą i działkę i (jeśli to oczywiście legalne) spalić je na otwartym polu. W tym celu musimy zaopatrzyć się w taczki. Galwanizowana stal, gumowe koło i uchwyty z tworzywa zapewnią niezbędną przy przewożeniu stabilność i płynność pracy.

Kiedy już nasz ogródek będzie przygotowany na nadejście deszczowych, zimnych i śnieżnych dni, wszystkie nasze przybory możemy schować do specjalnie zakupionego przez nas schowka. Odporny na działanie czynników atmosferycznych i niewymagający konserwacji plastikowy schowek z nieotwieranym oknem, podłogą z zabezpieczeniem przeciwwilgociowym oraz zamykanymi drzwiami przyda się nam, jeśli chcemy skorzystać z naszych akcesoriów przez wiele lat

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)