Znalazł w ziemi starego gwoździa. Przerobił go na małe dzieło sztuki

Strona głównaZnalazł w ziemi starego gwoździa. Przerobił go na małe dzieło sztuki
06.06.2020 13:40
Znalazł w ziemi starego gwoździa. Przerobił go na małe dzieło sztuki
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Miniaturowy miecz ze starego, niemal zardzewiałego gwoździa? To możliwe. Ten twórca pokazał, jak to zrobić. Choć bez doświadczenia lepiej nie powtarzajcie tego samemu w domu.

Co zrobić ze znalezionym przez przypadek gwoździem? Na przykład miniaturową replikę miecza - proponuje autor kanału "Bobby Duke Arts".

Owszem, znalezienie starego gwoździa to ostatnia prosta rzecz, jaką całe to przedsięwzięcie wymaga. Niezbędne są specjalistyczne narzędzia i przede wszystkim mnóstwo wolnego czasu. Efekt jednak może zachwycić.

I Turn a Large Rusty Nail into a Beautiful little Sword

Majsterkujące osoby pewnie już mają "zabawki", które pozwolą stać się domowym mini-kowalem. Reszta musi zadowolić się filmikiem. Nie ma co się przejmować. Oglądanie, jak zardzewiały gwóźdź zamienia się w kolekcjonerską perełkę jest szalenie satysfakcjonujące.

Ostrzegamy - jeżeli praca z pokazanymi na filmiku narzędziami to dla was czarna magia, nie róbcie tego w domu. Jeśli jednak macie fach w rękach, może nagranie z kanału "Bobby Duke Arts" was zainspiruje. Podzielcie się dziełem, a na pewno damy o nim znać na łamach Gadżetomanii!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)