Zobacz 4 minuty Bolta

Zobacz 4 minuty Bolta
Michał Matuszewski

19.10.2008 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezentujemy nowy klip z disnejowskiej animacji Bolt (po naszemu Piorun), który zawiera prawie cztery minuty z pierwszych scen filmu. Muszę przyznać, że robi wrażenie. Z pewnością można będzie oczekiwać porządnej rozrywki (chociaż sądzę, że żadna animacja 3D nie dorówna tym pixarowskim). Światowa premiera pod koniec listopada.

Prezentujemy nowy klip z disnejowskiej animacji* Bolt* (po naszemu Piorun), który zawiera prawie cztery minuty z pierwszych scen filmu. Muszę przyznać, że robi wrażenie. Z pewnością można będzie oczekiwać porządnej rozrywki (chociaż sądzę, że żadna animacja 3D nie dorówna tym pixarowskim). Światowa premiera pod koniec listopada.

BOLT Chase Scene!

O Piorunie pisaliśmy już parę razy. Pies - gwiazda telewizyjna sądzi, że naprawdę obdażony jest super mocami. Już pomysł wyjściowy jest znakomity i ma ogromny potencjał komiczny. Do tego krzyżowanie Lassie wróć i Mission impossible - może być zabawnie. Bardzo się jednak boję, że - jak to u Disney'a- film będzie za bardzo ugrzeczniony. I nie chodzi o brak niewybrednych dowcipów, tylko o pewne spłycenie, którego nie ma w filmach, które tworzy studio Walta Disney'a z Pixarem.

Piorun w oryginalnej wersji mówi głosem Johna Travolty. Kto powinien zająć jego miejsce w polskim dubbingu?

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)