Zobacz afrykańskie stadiony w 3D z Google Earth

Zobacz afrykańskie stadiony w 3D z Google Earth10.06.2010 08:24
Zobacz afrykańskie stadiony w 3D z Google Earth
Jakub Poślednik

Już jutro rozpoczyna się święto piłki nożnej, czyli Mistrzostwa Świata RPA 2010. Dla fanów tego sportu Google przygotowało kilka atrakcji.

Już jutro rozpoczyna się święto piłki nożnej, czyli Mistrzostwa Świata RPA 2010. Dla fanów tego sportu Google przygotowało kilka atrakcji.

Gogole za pomocą narzędzi Earth i Maps przygotowało zdjęcia stadionów z zewnątrz i od środka w wizualizacji trójwymiarowej. Internauci na stronie maps.google.com/exploresouthafrica mogą zapoznać się z 10. arenami sportowymi, na których będą rozgrywane zawody. Wszystkie obiekty za pomocą zmiany perspektywy ujęć można dokładnie zwiedzić oraz zapoznać się ze szczegółami.

[cytat]Fani futbolu już teraz mogą poczuć atmosferę mistrzostw na stadionach piłkarskich w RPA, w tym Soccer City w Johannesburgu czy Peter Mokaba Stadium w Polokwane – mówi Julie Taylor, z Google South Africa.[/cytat]

A dla pragnących lepszej jakości zdjęć i wizualizacji Google przygotowało w programie Earth wycieczkę po arenach mundialu 2010:

South Africa Stadiums in 3D

[cytat]Widok "Street View" obejmuje wszystkie 10 stadionów tegorocznych Mistrzostw Świata, pozwala widzom na zwiedzanie obiektów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz z panoramicznym widokiem 360 stopni - pisze AFP.[/cytat]

Ciekawe czy Polska też doczeka się takich wizualizacji na Euro 2012?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)