Zobacz fantastyczne plakaty Che

Zobacz fantastyczne plakaty Che

Zobacz fantastyczne plakaty Che
Ireneusz Podsobiński
12.10.2008 14:00

The Argentine i Guerrilla, czyli dwie części filmu Che Stevena Soderbergha, nadal nie doczekały się polskiej daty premiery. Tymczasem w sieci zadebiutowały dwa piękne wizualnie plakaty, które każą jeszcze bardziej ostrzyć sobie ząbki na te filmy. A dystrybutorów prosimy o pobudkę - na pewno jest w Polsce kilka osób, które chętnie obejrzą kunszt aktorski Benicio Del Toro.

*The Argentine *i Guerrilla, czyli dwie części filmu Che Stevena Soderbergha, nadal nie doczekały się polskiej daty premiery. Tymczasem w sieci zadebiutowały dwa piękne wizualnie plakaty, które każą jeszcze bardziej ostrzyć sobie ząbki na te filmy. A dystrybutorów prosimy o pobudkę - na pewno jest w Polsce kilka osób, które chętnie obejrzą kunszt aktorski Benicio Del Toro.

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/10/argentine_ver2.jpg)
Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/10/guerilla.jpg)

Che, podzielony na dwa filmy, opowiada o dwóch okresach rewolucjonisty, w którego wcielił się Benicio Del Toro. The Argentine rozpoczyna się w 1956 roku, kiedy to Che wraz z grupą kubańskich wygnańców, prowadzonych przez Fidela Castro, dociera do Meksyku. W ciągu dwóch lat mobilizują armię i obalają rząd dyktatora Fulgencio Batisty. Guerrilla ukazuje Che Guevarę podjudzającego rewolucje w Afryce i Południowej Ameryce, aż do schwytania i zabicia przez oddziały do walki z powstańcami, wspierane przez CIA.

Źródło: Impawards

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)