Zobacz obszerną galerię horroru Quarantine

Zobacz obszerną galerię horroru Quarantine

Zobacz obszerną galerię horroru Quarantine
Ireneusz Podsobiński
04.10.2008 10:00

Amerykańska premiera horroru Quarantine już za tydzień, więc na deser pozostało zaprezentowanie widzom obszernej galerii zdjęć. Sęk w tym, że galeria ta nie robi większego wrażenia. Ogląda się ją podobnie jak fotki do Piły V - bez emocji. Małe dawałem szanse remake'owi hiszpańskiego filmu , a teraz zmalały one jeszcze bardziej. Ostatecznie przekonam się o tym 21 listopada, kiedy to horror wejdzie do naszych kin.

Amerykańska premiera horroru Quarantine już za tydzień, więc na deser pozostało zaprezentowanie widzom obszernej galerii zdjęć. Sęk w tym, że galeria ta nie robi większego wrażenia. Ogląda się ją podobnie jak fotki do Piły V - bez emocji. Małe dawałem szanse remake'owi hiszpańskiego filmu [REC], a teraz zmalały one jeszcze bardziej. Ostatecznie przekonam się o tym 21 listopada, kiedy to horror wejdzie do naszych kin.

Opis dystrybutora: Reporterka telewizyjna Angela Vidal (Jennifer Carpenter) i operator kamery (Steve Harris) zostają przydzieleni do spędzenia nocnej zmiany z jednostką straży pożarnej Los Angeles. Wraz za rutynowym wezwaniem wyjeżdżają do niewielkiego budynku mieszkalnego, w którym jest już policja, a z jednego z mieszkań dochodzą mrożące krew w żyłach krzyki. Jak się wkrótce dowiadują, jedna z mieszkanek została zakażona czymś nieznanym. Kiedy kilku brutalnie zaatakowanych mieszkańców usiłuje wydostać się z budynku wraz z ekipą telewizyjną, okazuje się, że departament kontroli chorób zakaźnych właśnie objął budynek kwarantanną. Dostęp do telefonów, Internetu, telewizji i telefonów komórkowych został odcięty, a funkcjonariusze nie przekazują żadnych informacji zamkniętym wewnątrz. Kiedy kwarantanna zostaje ostatecznie zniesiona, jedynym dowodem na to, co się wydarzyło jest taśma z nagraniem ekipy telewizyjnej.

Quarantine wyreżyserował John Erick Dowdle. W rolach głównych występują Jennifer Carpenter (Dexter), Columbus Short, Johnathon Schaech, Jay Hernandez (Hostel) i Rade Serbedzija (Oko).

Źródło: Movieweb

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)