Zobacz pierwsze 10 minut komedii Sex Drive

Zobacz pierwsze 10 minut komedii Sex Drive
Ireneusz Podsobiński

17.10.2008 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnie komedie (Jaja w tropikach, Boski chillout) udowadniają, że nie trzeba niskiej kategorii wiekowej by odnieść sukces finansowy. Dzięki temu Hollywood chętniej sięga po humor dla dorosłych, który może nie zawsze jest wysokich lotów, ale za to na pewno jest bardziej cięty i pikantny. Nie inaczej jest w przypadku filmu Sex Drive, który jest w planach dystrybucyjnych Monolith Films. Teraz możecie obejrzeć pierwsze dziesięć minut komedii. Have fun!

Ostatnie komedie (*Jaja w tropikach, Boski chillout) *udowadniają, że nie trzeba niskiej kategorii wiekowej by odnieść sukces finansowy. Dzięki temu Hollywood chętniej sięga po humor dla dorosłych, który może nie zawsze jest wysokich lotów, ale za to na pewno jest bardziej cięty i pikantny. Nie inaczej jest w przypadku filmu Sex Drive, który jest w planach dystrybucyjnych Monolith Films. Teraz możecie obejrzeć pierwsze dziesięć minut komedii. Have fun!

Bohaterem Sex Drive jest zdesperowany osiemnastolatek-prawiczek Ian, który pragnie za wszelką cenę stracić dziewictwo. Kiedy nadarza się wreszcie ku temu okazja, pozostaje jedno ?ale?: poznana w sieci dziewczyna, gotowa przespać się z Ianem, czeka na niego w Knoxville. Chłopak wyrusza w emocjonująca podróż odjechaną bryką?

Foto: Monolith

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)