Zobacz polski teledysk High School Musical 3

Zobacz polski teledysk High School Musical 3
16.10.2008 11:00
Zobacz polski teledysk High School Musical 3
Michał Matuszewski
Michał Matuszewski

Dziewczyny i chłopaki, odłóżcie na chwilę nowy numer Bravo, bo oto przed Wami coś, na co czekaliście! Prezentujemy polski teledysk promujący High School Musical 3: Ostatnia klasa. Do premiery jeszcze nieco ponad tydzień, a płyta ze ścieżką dźwiękową ukaże się 20 października.

Dziewczyny i chłopaki, odłóżcie na chwilę nowy numer Bravo, bo oto przed Wami coś, na co czekaliście! Prezentujemy polski teledysk promujący* High School Musical 3: Ostatnia klasa*. Do premiery jeszcze nieco ponad tydzień, a płyta ze ścieżką dźwiękową ukaże się 20 października.

H. Stach & Ł. Zagrobelny (High School Musical 3) - Ty i Ja

I jak? Chyba przyznacie, że teledysk nie powala na kolana. Fani HSM oraz duetu rodzimych wokalistów będą jednak zadowoleni. Rola Hani Stach i Łukasza Zagrobelnego nie ograniczyła się jednak tylko do śpiewania i kręcenia klipa. Przede wszystkim wzięli oni udział w polskim dubbingu. Oczywiście Stach jest Gabriellą, a Zagrobelny Troyem.

Oto, co piosenkarze mówili o aktorsko-dubbingowym debiucie: Zagrobelny - Było to dla mnie poważne wyzwanie, ponieważ nie robiłem tego nigdy wcześniej. Dziwnie czułem się z tym, że nagrywamy to, co mówię, a nie to, co śpiewam. Podkładanie głosu to naprawdę trudna sprawa, bo oprócz oswojenia się z jego brzmieniem, trzeba również idealnie dopasować się do zachowania i ruchu ust dubbingowanej postaci. Ale jednocześnie była to fajna zabawa! Hania Stach dodaje -* Przy pierwszej, drugiej i teraz trzeciej części starałam się jak najlepiej zaśpiewać piosenkę promującą ?HSM". Tym razem jednak dodatkowo użyczyłam w filmie swojego głosu głównej bohaterce, Gabrielli. Propozycja spróbowania sił w dubbingu trochę mnie na początku onieśmielała. To było dla mnie nowe i bardzo ciekawe doświadczenie.*

Wierzymy.

Foto: Forum Film

Zródło: inf. prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)