Zobacz prawie 12 minut z Resident Evil: Degeneration!

Zobacz prawie 12 minut z Resident Evil: Degeneration!
Ireneusz Podsobiński

14.11.2008 11:00

Serwis IGN zrobił nie lada prezent fanom zombie. Udostępnił on mianowicie pierwsze 12 minut filmu Resident Evil: Degeneration. Składają się na nie dwa fragmenty (8,5-minutowy i ponad 3-minutowy), z których drugi jest bardziej drastyczny. Zobaczymy między innymi doniesienia medialne na temat wydarzeń z Raccoon City i rozszerzającego się bioterroryzmu, a także jak doszło do rozprzestrzenienia epidemii na lotnisku Harvardville. Film zadebiutował w Japonii 18 października, w USA pojawi się na DVD 30 grudnia, a w Polsce? zapewne w dalekiej przyszłości.

Serwis IGN zrobił nie lada prezent fanom zombie.* *Udostępnił on mianowicie pierwsze 12 minut filmu Resident Evil: Degeneration. Składają się na nie dwa fragmenty (8,5-minutowy i ponad 3-minutowy), z których drugi jest bardziej drastyczny. Zobaczymy między innymi doniesienia medialne na temat wydarzeń z Raccoon City i rozszerzającego się bioterroryzmu, a także jak doszło do rozprzestrzenienia epidemii na lotnisku Harvardville. Film zadebiutował w Japonii 18 października, w USA pojawi się na DVD 30 grudnia, a w Polsce? zapewne w dalekiej przyszłości.

Atak zombie na lotnisku Harvardville doprowadza do chaosu. Leon Kennedy i Claire Redfield po siedmiu latach od wydarzeń w Raccoon City ponownie muszą rozprawić się z efektami wirusa G. Tym razem ich wrogiem będą nie tylko żywe trupy, ale także samotny wojownik, który szuka zemsty za śmierć rodziny w Raccoon City, i nowy zmutowany stwór.

Foto: Sony Pictures

Źródło: Movieweb

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)