Zobacz zwiastun dramatu z Willem Smithem

Zobacz zwiastun dramatu z Willem Smithem

Zobacz zwiastun dramatu z Willem Smithem
Ireneusz Podsobiński
29.09.2008 10:00

Po dwóch blockbusterach (Jestem legendą, Hancock) przyszła znowu pora na wyciszoną produkcję. W sieci zadebiutował zwiastun do dramatu Seven Pounds z Willem Smithem w roli głównej. Film traktuje o Benie, pracowniku IRS (agencja rządowa ściągająca podatki), który cierpi na depresję i wyrzuty sumienia za błędy popełnione w przeszłości. Swoistym odkupieniem ma być postanowienie pomocy siedmiu nieznajomym ludziom. Jego plany komplikują się, kiedy spotyka Emily (Rosario Dawson) z chorym sercem, w której się zakochuje.

Po dwóch blockbusterach *(Jestem legendą, Hancock) *przyszła znowu pora na wyciszoną produkcję. W sieci zadebiutował zwiastun do dramatu Seven Pounds z Willem Smithem w roli głównej. Film traktuje o Benie, pracowniku IRS (agencja rządowa ściągająca podatki), który cierpi na depresję i wyrzuty sumienia za błędy popełnione w przeszłości. Swoistym odkupieniem ma być postanowienie pomocy siedmiu nieznajomym ludziom. Jego plany komplikują się, kiedy spotyka Emily (Rosario Dawson) z chorym sercem, w której się zakochuje.

Seven Pounds wyreżyserował Gabriele Muccino - pracował on już z Willem Smithem przy W pogoni za szczęściem. W innych rolach zobaczymy także Woody Harrelsona, Michaela Ealy i Barry Peppera. Dramat wejdzie do polskich kin 13 lutego 2009 roku (trzy miesiące po amerykańskiej premierze).

Foto: UIP

Źródło: Coming Soon

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)