Zobacz zwiastun drugiej części najdroższego filmu chińskiego

Strona głównaZobacz zwiastun drugiej części najdroższego filmu chińskiego
16.11.2008 13:07
Zobacz zwiastun drugiej części najdroższego filmu chińskiego
Michał Matuszewski
Michał Matuszewski

W sieci ukazał się pierwszy zwiastun do drugiej części wielkiej epickiej produkcji Red Cliff (Chi bi) w reżyserii Johna Woo. Jest to najdroższy Chiński film w historii, pierwsza część bije rekordy popularność w kraju środka. Trailer robi wrażenie, jeśli ktoś lubi rozbuchaną epickość za gigantyczne pieniądze.

bESEYtCJ

W sieci ukazał się pierwszy zwiastun do drugiej części wielkiej epickiej produkcji* Red Cliff* (Chi bi) w reżyserii Johna Woo. Jest to najdroższy Chiński film w historii, pierwsza część bije rekordy popularność w kraju środka. Trailer robi wrażenie, jeśli ktoś lubi rozbuchaną epickość za gigantyczne pieniądze.

Rok 208 po narodzeniu Chrystusa, Chiny, czas panowania Dynastii Han. Kraina Wu zostaje napadnięta przez armię liczącą ponad milion mężczyzn pod przywództwem wodza Cao Cao. Władca broniącego się państwa wzywa na pomoc Liu Bei, aby ten poprowadził atak od strony morza. Liczebna armia Cao Cao nie jest na to przygotowana i sprzymierzeńcy Wu wykorzystują jej słabość. Dochodzi do kulminacyjnej walki nad Czerwonym Klifem.

Foto: Monolith Plus

bESEYtCL

Źródło: Filmstalker

Udostępnij:
bESEYtCV
Komentarze (0)
bESEYtDH