Żółta łódź podwodna do herbaty

Zazwyczaj publikujemy informacje o nowych technologiach, unikatowych rozwiązaniach oraz niecodziennych gadżetach. Od czasu do czasu, warto jednak zrobić wyjątek dla przedmiotów użytku codziennego. Okazuje się bowiem, że nawet prosty zaparzacz do herbaty może być wyjątkowy.

Żółta łódź podwodna do herbaty
Artur Starzyk

27.01.2010 | aktual.: 14.03.2022 08:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zazwyczaj publikujemy informacje o nowych technologiach, unikatowych rozwiązaniach oraz niecodziennych gadżetach. Od czasu do czasu, warto jednak zrobić wyjątek dla przedmiotów użytku codziennego. Okazuje się bowiem, że nawet prosty zaparzacz do herbaty może być wyjątkowy.

Zazwyczaj zaparzacz występuje w postaci metalowej kulki do której sypie się herbatę. Jest to dość często spotykany gadżet kuchenny w wielu polskich domach. Dzisiaj mam dla was niejako Beatles’ową propozycję zamiany klasycznego zaprzacza na coś zupełnie innego.

Obraz

To co widzicie na zdjęciu, to wykonana z silikonu żółta łódź podwodna (alegoria do słynnej piosenki), którą zanurzamy w szklance z wodą. Herbatę wsypujemy przez „właz” umiejscowiony w przedniej części łodzi. Naturalnie, gadżet może być myty tak samo jak inne kuchenne naczynia.

Produkt dopiero co pojawił się w ofercie sklepu Monkey Bussines, więc nie jest znana jego dokładna cena. Patrząc jednak po innych produktach tej firmy, można przypuszczać że kolejny zaparzacz będzie kosztował w okolicach 15 euro. I jak, czy na widok tej łódeczki nie słyszycie już słów „We all live in our yellow submarine, yellow submarine, yellow submarine…”. No tak, czy ktoś jeszcze parzy herbatę w ten sposób?

Źródło: Gizmodo

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (1)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.