Zregeneruj swoje ciało w specjalnej kapsule

regenerator
regenerator
Arkadiusz Gabrysiak

14.04.2009 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oto technologia dotychczas znana tylko z filmów Sci-Fi. Specjalna kapsuła, o nazwie "Human Regenerator", której zadaniem jest regeneracja ludzkiego ciała.

Oto technologia dotychczas znana tylko z filmów Sci-Fi. Specjalna kapsuła, o nazwie "Human Regenerator", której zadaniem jest regeneracja ludzkiego ciała.

Prezentowana kapsuła jest wytworem naukowców z University for Aerospace Technology w Bremen w Niemczech. Twierdzą oni, że skonstruowali maszynę, która pomaga w regeneracji słabych komórek, wzmacnia naturalny system immunologiczny i poprawia kondycję skóry. Jak twierdzi producent, opierając się na zasadach teorii fizyki kwantowej, specjalne promienie magnetyczne "ładują" komórki ciała pozytywną energią, wzmacniając jego naturalny proces leczniczy. Ma to także związek z imitacją i generowaniem specjalnych częstotliwości, które występują w komórkach ludzkiego ciała (wg producenta ich zakres to 0,0005 - 38 000 Hz).

regenerator-2
regenerator-2

Aby wyglądać wiecznie młodo i czuć się dobrze należy wejść do kapsuły (która znajduje się w pozycji pionowej), uaktywnić ekran, a urządzenie automatycznie zacznie obracać się aż osiągnie pozycję poziomą - wtedy 30-minutowa sesja się zaczyna. Wszystko to bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Brzmi trochę nieprawdopodobnie, jednak jak zapewniają twórcy tego urządzenia, jest to prawda. Hmm... ciekawe czy kapsuła rzeczywiście działa tak jak w opisie czy opiera się na efekcie placebo.

Miejmy nadzieję, że nie jest to żadna "ściema", gdyż "Human Regenerator" kosztuje okrągłe 420 000 euro, a do końca roku powstanie jedynie 50 sztuk. Jedyne działające urządzenie znajduje się obecnie w Talsie Spa w hotelu Burj al Arab w Dubaju. Dla zainteresowanych podaję adres strony producenta, na której możecie dowiedzieć się więcej o technicznym aspekcie działania kapsuły regenerującej.

Źródło: Luxury Insider

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)