Zwiastun i plakat komedii Marley i Ja

Zwiastun i plakat komedii Marley i Ja
Michał Matuszewski

19.10.2008 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Psich wiadomości ciąg dalszy. Parę godzin temu pisalem o Piorunie, a teraz zaprezentuję Wam trailer familijnego komediodramatu Marley i Ja w reżyserii Davida Frankela, twórcy Diabeł ubiera się u Prady. Będzie to pełna ciepła i humoru (tak przynajmniej zapowiadają dystrybutorzy) opowieść o rodzinie, która uczy się radości życia od znerwicowanego psa. W rolach głównych zobaczymy Jennifer Aniston i Owena Wilsona. Premiera, a jakże, na gwiazdkę (polska niestety dopiero w marcu).

Psich wiadomości ciąg dalszy. Parę godzin temu pisalem o* Piorunie*, a teraz zaprezentuję Wam trailer familijnego komediodramatu *Marley i Ja *w reżyserii Davida Frankela, twórcy Diabeł ubiera się u Prady. Będzie to pełna ciepła i humoru (tak przynajmniej zapowiadają dystrybutorzy) opowieść o rodzinie, która uczy się radości życia od znerwicowanego psa. W rolach głównych zobaczymy Jennifer Aniston i Owena Wilsona. Premiera, a jakże, na gwiazdkę (polska niestety dopiero w marcu).

A oto plakat:

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/10/72082123.jpg)

Zapowiada się całkiem przyjemny film. W sam raz na święta, czas w którym ludzie są sobie bliżsi itd. Przecież kino to nie tylko Tarantino. Dobrze, że powstają filmy, na które można wybrać się z ciocią, albo młodszą siostrą.

Skoro dziś jakoś zebrało się na tematykę czworonożnych przyjaciół, ogłaszam konkurs na najlepszego psa w kinie. Bettoven? Szarik? Czekam na wasze typy!

Źródło: joblo

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)