Zwierzaki w Afryce nie tak ładne jak obiecywano

Zwierzaki w Afryce nie tak ładne jak obiecywano18.09.2008 19:12
Zwierzaki w Afryce nie tak ładne jak obiecywano
Igor Chrustek

Wśród miłośników afrykańskich zwierząt i konsoli Sony zrobiło się głośno, gdy rozpoczęto prace nad grą Afrika. Filmiki wczesnej wersji pokazywały moc drzemiącą w PlayStation 3. Tymczasem Eurogamer miał okazję przetestować ten tytuł. Co się okazało?  Lekki zawód i wiejąca nudą rozgrywka. Wniosek wydaje się prosty: zabijanie na ekranie komputera wciąż sprawia więcej radochy. Serwis przyznał Afryce tylko 7 na 10.

Wśród miłośników afrykańskich zwierząt i konsoli* Sony *zrobiło się głośno, gdy rozpoczęto prace nad grą Afrika. Filmiki wczesnej wersji pokazywały moc drzemiącą w PlayStation 3. Tymczasem Eurogamer miał okazję przetestować ten tytuł. Co się okazało?  Lekki zawód i wiejąca nudą rozgrywka. Wniosek wydaje się prosty: zabijanie na ekranie komputera wciąż sprawia więcej radochy. Serwis przyznał *Afryce *tylko 7 na 10.

Recenzent stwierdził, że, pod względem graficznym, Afrika rozczarowuje. Zwierzęta może i wyglądają całkiem realistycznie, ale ich zachowanie i algorytmy pozostawiają wiele do życzenia. Nie każdemu podoba się siedzenie godzinami w krzakach czekając na odpowiedni moment, by pstryknąć zdjęcie płoszliwym małpkom. Grę można polecić młodszym graczom, którzy docenią walory edukacyjne Afriki. Chociaż, najpewniej, gros z małolatów wróci do GTAIV.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)