10 najlepszych polskich komików na YouTube

10 najlepszych polskich komików na YouTube

10 najlepszych polskich komików na YouTube
Marta Wawrzyn
18.11.2013 10:26, aktualizacja: 10.03.2022 11:43

Aby przekonać się, jak duże poczucie humoru ma nasz naród, wystarczy zajrzeć na YouTube, który pełen jest osób pięknych, zdolnych i przebojowych. Szaleją tam takie osobistości internetowe, jak Niekryty Krytyk, Krzysztof Gonciarz, Wardęga czy CeZik, ale pojawiają się też "znane twarze", jak Szymon Majewski.

  1. Niekryty Krytyk

Niekryty Krytyk to postać kontrowersyjna, przez jednych lubiana, przez innych hejtowana, ale przede wszystkim niesamowicie popularna. Nie każdy z nas potrafi zdobyć ponad 900 tys. subskrybentów na YouTube, ten gość tylu już ma.

Niekryty potrafi śmiać się ze wszystkiego, z hejterów też, a czy czyni to z należytym dystansem, to już nie mnie oceniać.

Niekryty Krytyk ocenia: Jak korzystać z toalety?

  1. Wardęga

Wardęga zasłynął szalonymi akcjami, którymi zadziwiał i oburzał zwykłych ludzi na ulicy i jeszcze zwyklejszych ludzi przed ekranami. Dorobił się 690 tys. subskrybentów, co niewątpliwie jest liczbą budzącą respekt. W ostatnich miesiącach ogromną karierę zrobił filmik, w którym łapał warszawianki za piersi, a te reagowały bardzo różnie.

  1. AbstrachujeTV

Rafał Masny, Robert Pasut i Cezary Jóźwik, czyli sławni użytkownicy YouTube, którzy lubią pośmiać się z innych, a przy okazji zrobić idiotów z siebie. Zajmują się wszelkimi tematami bliskimi prawdziwemu życiu i chyba nieźle im to idzie. 770 tys. subskrybentów kanału Abstrachuje TV nie może się mylić.

Oczekiwania vs Rzeczywistość: PIERWSZA PRACA

  1. Matura to bzdura

Matura to bzdura to bardzo prosta rzecz: facet chodzi z mikrofonem i zadaje Polakom pytania z różnych dziedzin wiedzy. Pytania raczej proste, z tych, co to "wstyd nie wiedzieć". Rozmówcy oczywiście rzadko wiedzą cokolwiek i wychodzi kupa śmiechu, z przewagą wiecie czego. Kanał subskrybuje ponad 200 tys. osób.

KOBIETY vs MĘŻCZYŹNI - POJEDYNEK NA WIEDZĘ odc. #100 MaturaToBzdura.TV

  1. Pani Baśka

Jeden z tych zakątków Internetu, do których z własnej woli nie zaglądam, ale 137 tys. subskrybentów pani Baśki (z klatki B) ma na ten temat inne zdanie. I dobrze, bo w Sieci potrzebna jest różnorodność, potrzebne też są takie kobiety: piękne, odważne i wygadane. Bez nich Polska nie byłaby Polską.

270 Baska Blog: Moda na dyskonty

6. Krzysztof Gonciarz

Nie wiesz, jak żyć? Zapytaj Beczkę. Ponieważ "w Internecie nie ma głupich pytań, są tylko głupie filmiki", chętnych do zadawania pytań jest wielu. A oglądających jeszcze więcej: 150 tys. Gonciarz jest jednym z aktywniejszych youtube'owych celebrytów, prowadzi kilka kanałów, wrzuca filmiki często i regularnie. Na początku tego roku zasłynął tym, że rzucił Internet na miesiąc i przeżył.

Być samcem alfa - Zapytaj Beczkę #60

  1. TheChwytak

99 tys. osób, które lubią muzykalnych ludzi, już zdecydowało. TheChwytak i jego przeróbki znanych piosenek dadzą się lubić. Oczywiście, jest tu bardzo dużo rzeczy dziwnych, czasem nawet niestrawnych, ale jest też niesamowita energia. Zresztą ta dziwność wcale nie musi być zła. Sami zobaczcie.

Chwytak vs. Enej - GUTEN TAG / DOBRI DEN !!! ( RADIO MIX )

  1. Lekko stronniczy

Karol Paciorek i Włodek Markowicz, czyli dwóch niezwykle aktywnych panów, bawiących Polaków codziennie absurdalnymi rozmowami na tematy wszelkie. Lekko stronniczy mają 135 tys. fanów, co jest liczbą budzącą szacunek.

Ojciec Mateusz odchodzi - LS #710

9. Klejnuty

Znacie CeZika i jego "niekonwencjonalny sposób komponowania utworów"? Jeśli nie, to koniecznie musicie poznać, bo to jeden z najbardziej pomysłowych prześmiewców polskiego YouTube'a. Poniżej jeden z największych hiciorów w historii kanału.

KlejNuty - Krzysiu (prod. CeZik)

  1. Szymon Majewski Sam

Majewski już prawie rok prowadzi program na YouTube zamiast w telewizji, co oznacza, że wciąż jest w tym gronie świeżakiem. Liczba subskrybentów jego kanału nie imponuje: 90 tys. to niewiele w porównaniu z liczbą fanów Niekrytego Krytyka. Pokazuje to, że nie wystarczy mieć znaną twarz, by zyskać w pięć minut poklask milionów internautów.

MC Dziad feat. Hello Kitty - Bajka Szatana

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)