6 nietypowych zastosowań dla prezerwatyw

6 nietypowych zastosowań dla prezerwatyw15.10.2010 23:00
6 nietypowych zastosowań dla prezerwatyw
Marek Maruszczak

Jakie role, poza tą najoczywistszą, mogą spełniać lateksowe środki antykoncepcyjne? Ludzka pomysłowość nie zawiodła i tym razem. Przed wami 6 niecodziennych sposobów na wykorzystanie prezerwatyw.

Tanie efekty specjalne

Kręcicie niskobudżetowy horror „klasy z” i macie deficyt sztucznych wnętrzności? Rozwiązanie czeka na Was w najbliższej aptece. Kupcie kilka lub kilkanaście opakowań gumek, wypełnijcie je mielonym mięsem albo wazeliną, zwiążcie, podkoloryzujcie sztuczną krwią oraz niebieskim tuszem do rzęs i proszę - flaki jak malowane!

Skandaliczna suknia ślubna

398409433165873312

Suknia i welon po babci? Po co, skoro można przywdziać lateksową biel. Niech przodkowie przewracają się w grobie - przyda im się trochę ruchu.

Kwiatek dla dziewczyny

398409433166004384

Powoli, ale nieubłaganie zbliżają się walentynki. Jeżeli chcesz zachować pozory romantyzmu, ale zależy Ci na tym, aby być dobrze zrozumianym, kup lub zrób dziewczynie kwiatka z prezerwatyw. Kobiety lubią dostawać kwiaty. Wiem, bo swojej nie daję i zawsze jest zła.

Kolorowa lampa

398409433166135456

Zwykłe światło jest mało ciekawe? Odrobiny kolorytu w każdej sypialni doda kilka tuzinów kondomów przyklejonych do klosza nocnej lampki. Drodzy Gadżetomaniacy płci męskiej, najlepiej ozdóbcie w ten sposób lampy, kiedy Waszych drugich połówek nie będzie w domu. Niech mają niespodziankę!

Proca + 4 do szacunku

398409433166266528

Żeby wykonać to siejące strach wśród wrogów narzędzie, będziecie potrzebowali kilku rzeczy. Po pierwsze, co najmniej sześciu prezerwatyw (możecie kupić albo zabrać rodzeństwu, rodzicom lub sąsiadom, jeżeli po incydencie z klockami LEGO wpuszczają Was jeszcze do domu). Po drugie, kija od miotły. Aby zlokalizować miotłę, należy pójść do kuchni i zapytać o miejsce jej położenia żonę lub dziewczynę. Po trzecie, kawałka skóry. Można go wyciąć z butów sąsiada, który trzyma je przed drzwiami.

Kiedy zbierzecie wymienione elementy i postąpicie zgodnie z instrukcjami z powyższego filmu, pozostaje napawać się efektem prac oraz ewentualnie (tylko jeżeli macie dziwny akcent, spory obwód bicepsa i fajne czarne okulary) nagrać siebie z procą w akcji i wrzucić na YouTube.

Futbolówka

398409433166463136

Zgodnie z prawdami zawartymi w chińsko-amerykańskich filmach o japońskich mistrzach miecza każdy samuraj powinien sam wykonać swój oręż. Robiąc to, przeleje część duszy w ostrze, które uczyni go niemal niepokonanym. Proponuję tę samą zasadę zastosować podczas szkolenia polskiej kadry piłkarskiej. Poniżej zamieszczam instrukcję pochodzącą z kraju, który prawie na pewno wyprzedza nas w rankingu FIFA.

Oczywiście, nie traktujcie sugestii zawartych w tych wpisach całkiem poważnie. Postępowanie zgodnie z nimi nie zawsze może zagwarantować nam sukces. W przypadku futbolówki PZPN i tak zasłoni się wysokimi kosztami projektu.

Źródło: FunnyDust

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)