Acer Aspire Z5801 i Z3801 - inwazji all‑in-one ciąg dalszy...

Jak wszyscy, to wszyscy! Po LG, HP i Dellu przyszła kolej na Acera. Tajwański producent wprowadził na europejski rynek dwa nowe modele komputerów all-in-one. Na co mogą liczyć konsumenci?

Acer Aspire Z5801
Acer Aspire Z5801
Jacek Klimkowicz

29.08.2011 18:30

Jak wszyscy, to wszyscy! Po LG, HP i Dellu przyszła kolej na Acera. Tajwański producent wprowadził na europejski rynek dwa nowe modele komputerów all-in-one. Na co mogą liczyć konsumenci?

Acer Aspire Z5801 ma 24" matrycę Full HD, natomiast Z3801 o 2,5" mniejszą. W obu przypadkach czas reakcji wynosi 5 ms, a kontrast statyczny 1000:1. Do kompletu można dorzucić panel dotykowy. Komputery są napędzane przez procesory Intel Core drugiej generacji, mają do 8 GB RAMu i maks. 2 TB dyski.

Acer Aspire Z5801
Acer Aspire Z5801

Za wrażenia wizualne domyślnie odpowiadają integry Intela. Żądni wydajności nabywcy mogą pokusić się o model z dedykowaną kartą graficzną Nvidia GeForce. AIO Acer Aspire Z5801 i Z3801 mają napędy optyczne (DVD lub Blu-ray), gigabitowe karty LAN, moduły WiFi b/g/n, czytniki kart pamięci i kamerki internetowe.

Zestaw portów obejmuje USB 3.0 i wyjścia HDMI. Jako opcję Acer proponuje tuner TV. AIO Acer Aspire 5801 został wyceniony na 999 euro, podczas gdy Aspire 3801 kosztuje 200 euro mniej.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.