Advoider – polski morderca reklam. Przystawka do telewizora, która pomoże ominąć reklamy

Strona głównaAdvoider – polski morderca reklam. Przystawka do telewizora, która pomoże ominąć reklamy
04.11.2019 02:41
Advoider – polski morderca reklam. Przystawka do telewizora, która pomoże ominąć reklamy

Pogłoski o śmierci telewizji okazały się mocno przesadzone. Klasyczna telewizja istnieje, a wraz z nią – irytujące reklamy. Na szczęście Polacy wymyślili rozwiązanie, Jest nim Advoider – urządzenie, pomagające w unikaniu reklam telewizyjnych.

Jeszcze do niedawna popularny był pogląd, że klasyczna, linearna telewizja zostanie niebawem wyparta przez platformy cyfrowe, jak choćby Netflix. Wygląda na to, że były to płonne nadzieje, a zmiana następuje w kierunku odwrotnym od prognozowanego – to sieciowi nadawcy upodabniają się do stacji telewizyjnych.

Wygląda zatem na to, że nie ma ucieczki przed największą – z punktu widzenia telewidzów – zmorą klasycznej telewizji, czyli blokami reklamowymi.

Advoider – polski morderca reklam

Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu – urządzenie Advoider. Zanim powstało, QDIQO oferowała aplikację Advoider Lite (Android i iOS), informującą użytkowników o początku i końcu bloku reklamowego. Rozwinięciem pomysłu jest telewizyjna przystawka Advoider.

Podłączane do dekodera urządzenie monitoruje nadawane programy. Gdy pojawią się reklamy, Advoider może wyciszyć dźwięk, przełączyć na kanał wolny od reklam albo całkowicie wyłączyć dekoder.

Advoider - telewizja na własnych zasadach

Telewizja bez reklam

Wolność od reklam została wyceniona na 400 zł. Dla zapalonych telewidzów, spędzających przed ekranem znaczną część doby, może mieć to sens.

Advoider sprawi, że na samych blokach reklamowych będą mogli zaoszczędzić ponad godzinę dziennie, co w kontekście tygodni i miesięcy daje znaczne ilości zaoszczędzonego czasu. A ponieważ ten ma wymierną wartość, łatwo wyliczyć, po jakim czasie inwestycja w sprzęt się nam zwróci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)