Aplikacja Canal+ już na telewizorach Samsunga. Ale nie ta, na którą wszyscy czekają

Aplikacja Canal+ już na telewizorach Samsunga. Ale nie ta, na którą wszyscy czekają
Adam Bednarek

03.12.2020 11:48, aktual.: 08.03.2022 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacja Premiery Canal+ jest już dostępna w Samsung Smart TV. To dobra wiadomość, ale pewnie właściciele telewizorów czekają na inną aplikację od tego nadawcy.

Premiery Canal+ to usługa VOD umożliwiająca wypożyczanie filmów i dokumentów. Aplikacja jest już dostępna na telewizorach Samsung Smart TV z lat 2016-2020. Wcześniej pojawiła się na nowszych modelach - m.in. na testowanym obecnie przeze mnie QLED Q90T; niedługo przeczytacie na Gadżetomanii więcej o tym sprzęcie - ale teraz znajdziecie ją niemal wszędzie.

Premiery Canal+ to jednak zupełnie inna usługa niż Canal+ w internecie. Ta pierwsza to po prostu wypożyczalnia - wykupuje się czasowy dostęp do materiałów.

Druga jest znacznie ciekawsza, bo uzyskuje się filmy i seriale emitowane w Canal+. A oprócz tego można wykupić kanały sportowe.

Mimo że Canal+ w internecie zadebiutowało już jakiś czas temu, aplikacji dalej nie znajdziemy na telewizorach Samsunga. Żeby oglądać "Króla" czy też mecze Ekstraklasy właściciele sprzętów Samsung Smart TV, opłacający abonament, muszą korzystać z przeglądarki. Niby nie jest to wielka bariera, ale jednak obsługiwanie aplikacji jest dużo wygodniejsze i przede wszystkim szybsze.

Chciałoby się, żeby nowe telewizory znacznie szybciej dostawały nowe aplikacje. Ale nie zawsze współpraca na linii producent-nadawca jest bezproblemowa.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)