Asus G74SX - wideorecenzja

Niektórzy twierdzą, że notebooki nigdy nie zastąpią desktopów. Czy mają rację? Czas pokaże. Nic jednak nie zmieni faktu, że laptopy DTR są coraz mocniejsze i… lepsze. Na dowód wideorecenzja Asusa G74SX!

Asus ROG G74SX
Asus ROG G74SX
Jacek Klimkowicz

01.03.2012 | aktual.: 10.03.2022 16:11

Niektórzy twierdzą, że notebooki nigdy nie zastąpią desktopów. Czy mają rację? Czas pokaże. Nic jednak nie zmieni faktu, że laptopy DTR są coraz mocniejsze i… lepsze. Na dowód wideorecenzja Asusa G74SX!

Bohaterem tego wideotestu jest Asus G74SX z 17,3", matową matrycą 3D. W swoim wnętrzu skrywa 4-rdzeniowy procesor Intel Core i7-2630QM, współpracujący z dedykowaną kartą graficzną Nvidia GeForce GTX 560M (3 GB) i 16 GB pamięci RAM. W komplecie znajdują się też 2 dyski: tradycyjny, 500-gigabajtowy o prędkości obrotowej 7200 RPM oraz hybrydowy (500 GB@7200 RPM, 4 GB NAND flash typu SLC).

Asus G74SX w tej konfiguracji kosztuje ok. 7000 zł. Ceny modeli z matrycami 2D zaczynają się już od ok. 5100 .

Asus G74SX - test

Wszystkich, którzy po obejrzeniu materiału wideo czują niedosyt, zapraszam do lektury obszernej recenzji. Link do niej znajduje się poniżej.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
poradnikikomputerynews
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.