Asus potwierdził specyfikację netbooka-tabletu Eee PC T101H

Na początku można było usłyszeć o netbooku-tablecie Eee PC T91. Teraz przyszedł czas na Eee PC T101H, który jest co prawda młodszym bratem T91, ale większym, bo ma standardowy już ekran o przekątnej 10.1-cala.

netbook-tablet-asus-eee-pc-t101h
netbook-tablet-asus-eee-pc-t101h
Damian

09.07.2009 | aktual.: 14.03.2022 12:15

Na początku można było usłyszeć o netbooku-tablecie Eee PC T91. Teraz przyszedł czas na Eee PC T101H, który jest co prawda młodszym bratem T91, ale większym, bo ma standardowy już ekran o przekątnej 10.1-cala.

W jego wnętrzu znajdzie się procesor Intel Atom Z520 1.33GHz oraz dysk SSD o pojemności 16GB. Na szczęście producent w zestawie dorzuca jeszcze kartę SD 16GB. Panel jest oczywiście dotykowy, podświetlany diodami LED i wyświetla obraz w rozdzielczości 1024 x 600. Pamięci RAM jest tylko 1GB, ale można dołożyć drugie tyle i mieć w sumie 2GB.

Z dodatków dochodzą jeszcze: Bluetooth, WiFi, moduł 3G, GPS, kamera 0.3MP i TV cyfrowa. Premiera planowana jest na przełom sierpnia i września. Mówi się o tym, że netbook będzie działał na systemie Windows 7. Cena nie jest jeszcze znana, ale chyba spodziewacie się jaka będzie?

Klikając na źródło możecie obejrzeć filmik prezentujący netbooka (niestety, po niemiecku).

Źródło: Slashgear

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
poradnikigadżetykomputery
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.