Baterie łazienkowe do 350 zł

Baterie łazienkowe do 350 zł

Długość wylewki to ważna cecha, na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie baterii łazienkowej
Długość wylewki to ważna cecha, na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie baterii łazienkowej
Źródło zdjęć: © istockphoto.com/Sophie_James
Tomasz Karkuć
05.09.2017 07:08, aktualizacja: 09.03.2022 10:55

Już za mniej niż 350 zł możecie kupić nowoczesną, a przy tym praktyczną baterię łazienkową. Poszperaliśmy w sklepach internetowych i znaleźliśmy najlepsze modele baterii do umywalek w tym przedziale cenowym. Sprawdźcie nasze top 5.

Bateria łazienkowa Deante Chili Clinic BDS 021C

Tym, co najbardziej urzekło nas w baterii do umywalki Deante Chili Clinic BDS 021C, jest niezwykle wygodny, długi uchwyt. Dzięki tak komfortowej dźwigni z łatwością wyregulujecie temperaturę i wielkość strumienia wody. Poza tym producent tej praktycznej baterii łazienkowej do 350 zł dołączył do niej automatyczny korek, którym możecie zatkać odpływ w umywalce.

Bateria do łazienki Deante Chili Clinic BDS 021C ma zamontowany aerator Neoperl, który wytwarza podciśnienie w strumieniu wody. Działanie aeratora w baterii łazienkowej marki Deante pozwala więc zaoszczędzić dużo wody, a co za tym idzie – również pieniędzy.

Bateria łazienkowa Omnires Fresh FR7110

Teraz coś dla miłośników surowego, minimalistycznego designu. Firma Omnires wypuściła baterię łazienkową Fresh FR7110, która wygląda prosto i nowocześnie, a przy tym ma aż 10-letnią gwarancję.

Ta sztorcowa bateria łazienkowa poniżej 350 zł wyróżnia się zwłaszcza wylewką o sporym, bo prawie 15-centymetrowym zasięgu (jej długość wynosi dokładnie 14,8 cm), co jest najlepszym wynikiem w tym zestawieniu. Z kolei wysokość wylewki w tej baterii umywalkowej to równe 12 cm. Ponieważ model Omnires Fresh FR7110 ma tylko jeden uchwyt, okaże się on dobrym wyborem dla osób poszukujących oszczędnej baterii łazienkowej, która nie zużywa wiele wody.

Bateria łazienkowa Teka Aura 503420200

Jeśli szukacie baterii łazienkowej do 350 zł ze sterowanym zamknięciem odpływu, to mamy dla was idealny produkt. Chodzi nam konkretnie o baterię łazienkową Teka Aura 503420200, która dzięki temu rozwiązaniu pozwala na bardziej wygodne i higieniczne wypuszczenie wody z umywalki (nie będziecie musieli wkładać dłoni do zanieczyszczonej wody, żeby wyjąć korek).

Korpus baterii łazienkowej firmy Teka ma wysokość 18,6 cm, a jej wylewka – 8,3 cm. Dla większości z was ważniejszy pewnie będzie jednak zasięg wylewki, który w kranie Teka Aura 503420200 wynosi 10,5 cm.

Bateria łazienkowa Deante Werbena BCW 054L

Baterie do umywalki montowane w ścianie są coraz rzadszym widokiem w łazienkach, a modele takich kranów bywają przestarzałe i wyglądają mało atrakcyjnie. W przypadku baterii do łazienki Deante Werbena BCW 054L wcale tak jednak nie jest. Ta naścienna bateria łazienkowa do 350 zł ma bardzo pomysłowy i nowoczesny design. Z jednej strony korpusu tej baterii do umywalki został bowiem umieszczony uchwyt, a z drugiej, osobno, wylewka. Pamiętajcie, że jest to podtynkowa bateria łazienkowa, co oznacza, że po zamontowaniu kranu nie będzie widać jego korpusu.

Jeśli chodzi o wymiary baterii do łazienki od Deante, to jej korpus ma wysokość wynoszącą zaledwie 7 cm. Natomiast zasięg wylewki to 13,8 cm.

Bateria łazienkowa Omnires Modern C301-H

W cenie do 350 zł możecie też dostać solidną baterię łazienkową Omnires Modern C301-H. Ten model został utrzymany w klasycznym stylu, bo posiada dwa uchwyty zamiast jednego, ale i tak prezentuje się naprawdę świetnie. Ciekawie wygląda zwłaszcza wylewka baterii łazienkowej Omnires, która jest wygięta w elegancki łuk, a mimo to ma przyzwoity zasięg, który wynosi 13 cm.

Dzięki ceramicznej głowicy zainstalowanej w baterii łazienkowej Omnires Modern C301-H będziecie mogli dokładnie wyregulować strumień wody. Korpus baterii umywalkowej jest natomiast zabezpieczony chromem.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)