Biurowe dramaty, seks, przemoc okiem kserokopiarki [wideo]

Ksero stojące w kącie jest świadkiem biurowego życia: dowcipkowania, kłótni, nagłych wybuchów namiętności, a nawet rękoczynów. Do takich wniosków można dojść, oglądając poniższy krótkometrażowy filmik, wykonany w całości za pomocą zwykłego skanera (!).

Biurowe dramaty, seks, przemoc okiem kserokopiarki [wideo]
Artur Falkowski

Ksero stojące w kącie jest świadkiem biurowego życia: dowcipkowania, kłótni, nagłych wybuchów namiętności, a nawet rękoczynów. Do takich wniosków można dojść, oglądając poniższy krótkometrażowy filmik, wykonany w całości za pomocą zwykłego skanera (!).

Zrealizowany przez trzy osoby film trwa niecałą minutę, ale to wystarczy, by oddać atmosferę biurowego życia. Co więcej, w niestandardowy, a zarazem zabawny sposób ukazuje, do czego wykorzystywana jest kserokopiarka. Oczywiście do kopiowania dokumentów - każdy odpowie. Czy aby na pewno?

href="https://gadzetomania.pl/trojwymiarowe-ksero-za-17-tysiecy-dolarow-wideo,6703613254891137a">Ile książek zostało skserowanych na biurowym ksero, ile artykułów z gazet, prywatnych listów, zdjęć? Wystarczy postawić kserokopiarkę w ustronnym miejscu, by wnet jakiś dowcipniś próbował sobie skserować miejsce, w którym plecy kończą swą szlachetną nazwę, albo chociaż rękę lub twarz zabawnie rozpłaszczoną na szybie. Nie jeden raz oglądałem też zwykłe przedmioty codziennego użytku, uwiecznione w tak niestandardowy sposób. Pomysłów jest wiele, a ksero wyzwala w ludziach chęć do ich realizacji. Trudno się więc dziwić, że jest to urządzenie, które najczęściej ulega awariom.

Twórcy filmu poszli nieco dalej, ukazują bardziej dramatyczne sceny, jak choćby bójka miedzy pracownikami. Pojawia się nawet krew! Oczywiście takiemu natłokowi wrażeń nie oparłaby się żadna kserokopiarka, więc poczciwe urządzenie będzie musiało ustąpić miejsca nowemu, które czeka wiele miesięcy podglądania biurowego życia.

Źródło: The Atlantic

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.