"Blady dzieciak" z Polski robi furorę na YouTube [zobacz wideo]

YouTube stało się sceną prawdziwej raperskiej bitwy. Do rywalizacji włączył się pewien Polak. MC Silk pokonał konkurencję i stał się znany wśród internautów z całego świata.

MC Silk (Fot. YouTube)
MC Silk (Fot. YouTube)
Wojtek Wowra

09.02.2011 12:25

YouTube stało się sceną prawdziwej raperskiej bitwy. Do rywalizacji włączył się pewien Polak. MC Silk pokonał konkurencję i stał się znany wśród internautów z całego świata.

Bitwa zaczęła się w połowie stycznia, gdy na YouTube pojawił się klip "Pale kid raps fast" (Blady dzieciak rapuje szybko). Rzućcie okiem:

Niejaki Watsky został szybko pokonany przez użytkownika maclethal666:

2 lutego pojawiła się odpowiedź z Polski (HD dostępny po przejściu do YouTube'a):

Polak - Pale kid from Poland - MC 'Silk', raps in 2 languages, 10% faster than Watsky!!

"Blady dzieciak" z Polski uzyskał 775 tys. odsłon w ciągu tygodnia. Wczoraj został zauważony przez autorów bloga YouTube Trends - oficjalnego serwisu YT, który specjalizuje się w wyszukiwaniu ciekawych virali i teledysków.

Obecnie klip jest jednym z najczęściej udostępnianych materiałów wideo nad Wisłą. Jak sądzicie, czy MC Silk pobije Watsky'ego (6,1 mln odsłon)?

Źródło: YouTube Trends

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.