Budka telefoniczna na łódce naprawdę istnieje

Wielu internautów podważało autentyczność zdjęcia przedstawiającego mężczyznę korzystającego z budki telefonicznej umieszczonej na małej łódce. Okazuje się, że fotografia jest jak najbardziej prawdziwa.

Budka telefoniczna na łódce naprawdę istnieje
Marek Maruszczak

09.07.2010 | aktual.: 11.03.2022 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielu internautów podważało autentyczność zdjęcia przedstawiającego mężczyznę korzystającego z budki telefonicznej umieszczonej na małej łódce. Okazuje się, że fotografia jest jak najbardziej prawdziwa.

Pływająca budka telefoniczna kursuje po Jeziorze Wiktorii w Ugandzie i należy do Remkor Technologies South Africa.

Tajemnica działania bezprzewodowej budki sprowadza się do tego, że w środku znajduje się zwykły telefon GSM, czyli po prostu komórka. Urządzenie zasilane jest ogniwami słonecznymi.

Remkor Technologies wpadła na sprytny pomysł dostarczenia płatnej usługi w miejsce gdzie nie była wcześniej dostępna. Forma budki prawdopodobnie ułatwia pobieranie opłat i funkcjonowanie urządzenia.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.