Bufalino, czyli domek na kółkach

Bufalino to pojazd stworzony przez niemieckiego designera, Corneliusa Comannsa. Nie jest to tylko pojazd, lecz także domek przeznaczony dla samotnego podróżnika.

Bufalino
Bufalino
Henryk Tur

Bufalino to pojazd stworzony przez niemieckiego designera, Corneliusa Comannsa. Nie jest to tylko pojazd, lecz także domek przeznaczony dla samotnego podróżnika.

Projekt bazuje na trójkołowym APE 50, jednak całe wnętrze to już dzieło autorskie. Mamy tu wszystko, co trzeba, aby wygodnie odpocząć po podróży - łóżko, małe biurko z lampką, a nawet miejsce na laptopa. Jako że znajduje się ono tuż koło siedzenia kierowcy, może on korzystać z niego podczas stania w korkach.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/08/bufalino010.jpg)

Wspomniane biurko wyposażone jest w płytę grzewczą, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas postoju coś sobie upichcić.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/08/bufalino011.jpg)

W czasie przerw w podróży można używać tylnego zamknięcia Bufalino jako suszarki.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/08/bufalino005.jpg)

To jeszcze nie wszystko. Sam dachu pojazdu to zarazem świetne miejsce do opalania się lub po prostu do leniuchowania.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/08/bufalino003.jpg)

Niestety, póki co nie zanosi się na to, aby ten interesujący pojazd miał trafić do masowej produkcji. Może jednak zainspiruje on któregoś z naszych Czytelników do wykonania własnej przeróbki jakiegoś auta?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.