Canal+ z nową ofertą. Więcej kanałów? Nie tym razem. Stacja stawia na… fotowoltaikę

Canal+ z nową ofertą. Więcej kanałów? Nie tym razem. Stacja stawia na… fotowoltaikę
Adam Bednarek

19.06.2020 12:48, aktual.: 08.03.2022 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Skoro wisi antena, to czemu na dachu nie zamontować panelu słonecznego? Tak właśnie twierdzą w Canal+ i chcą to umożliwić.

Nowa oferta to efekt współpracy z Hymon Energy. Dzięki nawiązanemu partnerstwu klienci odwiedzający salony Canal+ będą mogli zapoznać się z ofertą na instalację systemów fotowoltaiki dla domu i umówić się na spotkanie z konsultantem.

W trakcie spotkania doradca Hymon Energy przedstawi klientom szczegółowe warunki oferty, oszacuje wymaganą moc instalacji, dobierze odpowiednie panele, falownik i pozostałe komponenty. Instalacja Hymon Energy kwalifikuje się do skorzystania z dotacji "Mój Prąd" - to dofinansowanie w formie dotacji nawet do 5 tys. zł.

Canal+ znalazł sposób, żeby abonenci zechcieli wysłuchać propozycji. Każdy klient, który wyrazi zgodę na kontakt ze strony doradcy Hymon Energy, otrzyma również w prezencie od Canal+ jedną z czterech opcji dodatkowych do wyboru (kanały HBO, Filmbox, Eleven Sports lub Polsat Sport Premium).

  • Odnawialne źródła energii to bez wątpienia przyszłość w sektorze energetyki, a stale rosnące zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi skłoniło nas do poszukiwania partnera, który najlepiej wykorzysta bardzo prostą synergię - możliwość zamontowania anteny satelitarnej dotyczy zazwyczaj domu, na którego dachu można zamontować również panele PV. W efekcie możemy dziś ogłosić rozpoczęcie współpracy z Hymon Energy, dzięki której nasi klienci będą mogli skorzystać z kompleksowej oferty inwestycji w odnawialne źródła energii - mówi Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży CANAL+.

Dzięki takim inicjatywom rola odnawialnej energii może tylko wzrosnąć. A w ostatnim czasie w Europie odnotowywane są rekordowe wyniki. 24 maja ponad połowa energii na starym kontynencie pochodziła z odnawialnych źródeł energii . Elektrownie wiatrowe, wodne czy słoneczne odpowiadały za 55 proc. zapotrzebowania na prąd w Europie.

Wejście Canal+ na rynek fotowoltaiki i uproszczenie całego procesu może sprawić, że panele będą coraz powszechniejszym widokiem. O ile już nie są. Jak zdradził minister klimatu, w maju w Polsce zgłoszono aż 14 tys. wniosków o dofinansowanie w ramach programu "Mój Prąd".

Nowoczesny salon - weź udział w ankiecie

Zapraszamy gorąco do wypełnienia naszej ankiety, która pokaże jak wygląda wasz salon i jak spędzacie w nim czas.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)