Co może zrobić z uchem eksplodujący telefon komórkowy?

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w dalszej części tekstu, ale ostrzegam, że widok - choć nieporównywalny np. do porodu - to i tak nie należy do przyjemnych.

Co może zrobić z uchem eksplodujący telefon komórkowy?
Marek Maruszczak

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w dalszej części tekstu, ale ostrzegam, że widok - choć nieporównywalny np. do porodu - to i tak nie należy do przyjemnych.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/12/wybuchowydroid1.jpg)

Ofiarą wybuchowej Motoroli Droid padł młody Teksańczyk - Aron Embry. Mężczyzna zakończył właśnie rozmowę telefoniczną, kiedy usłyszał głośne stuknięcie i poczuł, że po szyi spływa mu coś ciepłego. Okazało się, że komórka eksplodowała, raniąc mu ucho.

Po obejrzeniu telefonu stało się jasne, że to wybuch części, w której zamontowano głośnik, odpowiada za obrażenia doznane przez Arona. Na razie nie wiadomo, co było powodem eksplozji, a poszkodowany nie skontaktował się jeszcze z producentem telefonu w sprawie wypadku.

Gdyby nie to, że telefon został kupiony na dwa dni przed wypadkiem, to można by przypuszczać, że przyczyną wybuchu była jego niewłaściwa eksploatacja. W tej sytuacji jednak powodem eksplozji wydaje się jakaś wada fabryczna.

Źródło: Geekologie

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.