Co można zrobić z kartridżów do SNES-a? [wideo]

Kiedyś podstawowy nośnik danych do najpopularniejszej konsoli. Dziś jest już obiektem kultu i sentymentalnych wspomnień. Tym bardziej zaskakuje, do czego można go wykorzystać. Zobaczcie sami.

fot. Flickr.com/Bryan Ochalla/lic. CC
fot. Flickr.com/Bryan Ochalla/lic. CC
Grzegorz Nowak

22.05.2011 | aktual.: 11.03.2022 11:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedyś podstawowy nośnik danych do najpopularniejszej konsoli. Dziś jest już obiektem kultu i sentymentalnych wspomnień. Tym bardziej zaskakuje, do czego można go wykorzystać. Zobaczcie sami.

Na klasycznej konsoli Nintendo grają dziś jedynie starzy fani, którzy czasem odpalają wysłużony sprzęt, żeby powrócić do wspomnień z najmłodszych lat. Fani wyrażają swój podziw i uznanie na różne inne sposoby - np. tworząc nowe oprogramowanie (muzyczne albo sprawdzające ilość alkoholu w wydychanym powietrzu) lub udowadniając wytrzymałość starych technologii. Ale co powiedzieć o tym dziwnym wykorzystaniu starych kartridżów?

Ktoś postanowił zrobić z niepotrzebnych kartridżów w pełni działający pisuar. Urządzenie nie różni się niczym od innych tego typu - oczywiście poza niecodziennym materiałem wykorzystanym do budowy. Autor tej konstrukcji zapewnia, że żadna dobra gra nie ucierpiała - wykorzystane jedynie niedziałające kartridże z grami sportowymi. Większość fanów oburza się, widząc tak niegodne wykorzystanie starego sprzętu.

Urinal Made From Video Game Cartridges

Źródło: geeksaresexy.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.