CyberPower: najdziwniejszy i najefektowniejszy pecet. Ta obudowa przebija konsole

Wyznajesz zasadę, że komputer nie powinien rzucać się w oczy? W takim razie nowy model CyberPower raczej nie przypadnie ci do gustu.

CyberPower: najdziwniejszy i najefektowniejszy pecet. Ta obudowa przebija konsole
Adam Bednarek

Nie wiadomo, czy Steam Machines będzie sukcesem, ale na pewno zmieni sposób patrzenia na pecety. Przestaną nam kojarzyć się z wielkimi, brzydkimi skrzyniami, które najlepiej trzymać przed biurkiem. Komputer może być niewielki, skromny, ładny, a przy tym niewidoczny, nierzucający się w oczy - trochę tak jak konsola.

Obraz

I teraz do akcji wkracza CyberPower, które zrywa z jednym i drugim podglądem. Z jednej strony jest to pecet, który nie wygląda jak typowy blaszak. Z drugiej - no cóż, w ogóle nie wygląda typowo. I dlatego może się podobać.

#PCMasterRace

To powinien być sprzęt dla wyznawców hasła "PCMasterRace". Mam komputer i jestem z tego dumny. Tak, ta bestia ma moc. Uważaj, bo się skaleczysz.

Obraz

Zdaję sobie sprawę z tego, że CyberPower może wyglądać tandetnie, pozersko, ale wyróżnia się i to w tej obudowie jest najciekawsze.

I nie myślcie sobie, że ten wygląd jest tylko na pokaz. Autorzy specjalnie oddzielili od siebie podzespoły - w każdym z “ostrzy” są inne części - by te nie nagrzewały siebie wzajemnie. Sprytnie!

Obraz

Niestety nie można kupić samej obudowy, trzeba wziąć cały komputer. Najtańszy zestaw kosztuje 955 dolarów, średni 1339$, najdroższy - 1795$. Specyfikacje znajdziecie na stronie producenta.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.