Czy czekacie na nowego Xboxa? Wyniki ankiety Gadżetomanii [Waszym zdaniem]

Czy czekacie na nowego Xboxa? Wyniki ankiety Gadżetomanii [Waszym zdaniem]
Redakcja Gadżetomanii

14.05.2013 12:00, aktual.: 10.03.2022 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 21 maja Microsoft pokaże światu nową konsolę. Spytaliśmy Was, czy na nią czekacie i dlaczego tak lub nie. Niektóre odpowiedzi były naprawdę zaskakujące...

Już 21 maja Microsoft pokaże światu nową konsolę. Spytaliśmy Was, czy na nią czekacie i dlaczego tak lub nie. Niektóre odpowiedzi były naprawdę zaskakujące...

To tylko marketing

"Sukces tak naprawdę będzie zależał od gier, a nie konsoli, kinekty i iluminacja to tylko marketing" - zauważył przytomnie użytkownik Mitar w naszej niedawnej dyskusji o nowej konsoli. Muszę jednak przyznać, że "iluminacja", czyli technologia IllumiRoom, robi na mnie wrażenie (więcej o niej w artykule  “IllumiRoom w akcji. Gry przyszłości opuszczą ekrany”).

Bez przesadnej ekscytacji do nowej konsoli Microsoftu podchodzi też cinekpol:

Ja tam się nie ekscytuję, konsole dla mnie to już przeszłość. Teraz do grania na luzie nie trzeba już sterczeć przed telewizorem. iPad i gry mobilne kładą xboxa na łopatki jeśli chodzi o komfort. A do grania w ładniejsze produkcje kupiłem PCta - zobaczymy jak będzie nowy xbox wyglądał, ale sama karta graficzna w moim piecu ma 4 razy większą moc obliczeniową niż cały Playstation 4 według specyfikacji Sony. I te nowe konsole niby w końcu mają wyciągać Full HD.. cóż... ja teraz gram w rozdzielczości 2k. Nie muszę czekać na konsolę :) Jasne, może i jest drożej, ale też znacznie lepiej. I wybór gier bez porównania większy niż na konsolach.

Jak już wydawać kasę na sprzęt to z przytupem a nie bawić się w coś co jeszcze przed premierą jest de facto "sprzętem poprzedniej generacji".

Obraz

Pralkosuszarka dostrzega jasne strony nowej generacji, nie tylko Xboxa:

Konsolowe wojny? Po co?

Czy można być fanbojem dwóch firm? (Zastanawiam się nad BlackBerry albo Sony) Jeżeli tak, to czas zacząć spamować: Xbox będzie na pewno słabszy od PS4! Sony rządzi! Jak BB wyda konsole to też będzie lepsza od Xboxa!

A teraz na serio. O Xbox-ie za dużo nie wiemy, więc trudno się wypowiadać na jego temat :) Jednak jak można już było zauważyć skłaniam się raczej do kupna PS4 niż Xbox-a :) A to i tak rok po premierze (mój komputer i tak jest porównywalny do PS4).

Za wcześnie na decyzje

Całą dyskusję przeczytacie w tym miejscu. Jeśli zaś chodzi o ankietę, to wygląda na to, że na razie za wcześnie, by czekać na konsolę. Plotki i przecieki to dla Was za mało - czekacie na pierwszą oficjalną prezentację. Tego zdania jest aż 43% głosujących. Oto jak rozłożyły się wszystkie głosy:

  • Jeszcze nie wiem, przecież nic o nim nie wiadomo! (43%, głosy: 258)
  • Pewnie, czas już pożegnać stare konsole (35%, głosy: 214)
  • Nie, jestem fanem konsol innej firmy (22%, głosy: 134)

Dziękujemy za udział w ankiecie - o nowej konsoli Microsoftu na pewno jeszcze przeczytacie na łamach Gadżetomanii.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)