Depilatory do 2000 zł

Depilatory do 2000 zł

Profesjonalne depilatory można używać w domowym zaciszu
Profesjonalne depilatory można używać w domowym zaciszu
Źródło zdjęć: © iStock/AndreyPopov
Sylwia Ścibak
31.07.2017 08:14, aktualizacja: 09.03.2022 11:02

Żeby trwale usunąć niechciane owłosienie nie trzeba koniecznie iść do lekarza. Obecnie na rynku możemy znaleźć depilatory laserowe do użytku domowego, które są całkowicie bezpieczne dla skóry i skutecznie pozbawiają włosków na długi czas. Oto propozycje depilatorów do 2000 zł.

Depilator Beurer IPL 10000+

Depilator marki Beurer nadaje się do usuwania włosków i z nóg, i spod pach
Depilator marki Beurer nadaje się do usuwania włosków i z nóg, i spod pach© youtube.com/BeurerCompany

Kolejną propozycją jest depilator laserowy marki Beurer, który usuwa włoski za pomocą wiązek światła o wartości nawet 250 tys. impulsów. Ten model jest bezpieczny dla skóry, gdyż posiada filtry UV oraz czujniki kontaktu ze skórą i typu skóry. Przy pomocy tego depilatora możemy usunąć owłosienie nie tylko z nóg, ale także z delikatnych okolic ciała, takich jak twarz czy pachy. To urządzenie naświetla powierzchnię 7 cm2.

Depilator Rowenta EP9603F0

Depilator marki Rowenta posiada 4 wymienne lampy w zestawie
Depilator marki Rowenta posiada 4 wymienne lampy w zestawie© rowenta.pl

Pierwszą propozycją na liście dobrych depilatorów do 2000 zł jest depilator laserowy marki Rowenta, który usuwa niechciane owłosienie za pomocą 300 tys. impulsów światła IPL. Ten model jest w pełni bezpieczny dla skóry: posiada filtry UV, wykrywacz koloru skóry (dostępnych jest 5 poziomów intensywności dla jej poszczególnych typów), a także czujnik kontaktu ze skórą. Wyposażono go w 2 tryby depilacji: impulsy ciągłe bądź impulsy punktowe, również w 4 wymienne lampy. Depilator Rowenta zasilany jest sieciowo.

Depilator Remington IPL6750 i-Light Prestige

Depilator marki Remington posiada 5 poziomów energetycznych
Depilator marki Remington posiada 5 poziomów energetycznych© uk.remingtoneurope.com

Następną propozycją depilatora do 2000 zł jest zasilany sieciowo depilator marki Remington, który również usuwa włoski za pomocą światła. Posiada szeroką głowicę, wskaźniki LED, które informują użytkownika o np. stopniu naładowania, a także 5 poziomów energetycznych. Ten model depilatora wykonano w technologii Advanced Propulse, która skutecznie hamuje cykl wzrostu włosków. W zestawie znajduje się nakładka do depilacji twarzy.

Depilator Rio Scanning Laser 60 in Box LAHC5

Depilator Rio zawiera 3 tryby pracy
Depilator Rio zawiera 3 tryby pracy© mall.pl

Kolejną propozycją do 2000 zł jest depilator laserowy marki Rio, który usuwa włoski falą o długości 808 nm. Ten model zawiera 3 tryby pracy: na 60 włosków, na 20 włosków lub na pojedyncze włoski, a także 5 poziomów regulacji mocy. Tym modelem możemy depilować niemalże wszystkie części ciała, również niektóre rejony twarzy oraz okolice bikini. W zestawie znajduje się mała walizeczka, do której można zapakować depilator.

Depilator Beurer IPL 9000+

Depilator Beurer zawiera czujniki kontaktu ze skórą
Depilator Beurer zawiera czujniki kontaktu ze skórą© beurer.pl

Ostatnią propozycją jest kolejny model marki Beurer, który jest bardzo podobny do wyżej wymienionego urządzenia tej samej marki, ale może usuwać włoski za pomocą światła IPL o wartości nawet 100 tys. impulsów. Ten model również naświetla powierzchnię 7 cm2, służy do depilacji delikatnych części ciała, zawiera czujniki kontaktu ze skórą i typu skóry oraz filtry UV.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)