Depilatory do 2000 zł

Depilatory do 2000 zł31.07.2017 08:14
Profesjonalne depilatory można używać w domowym zaciszu
Profesjonalne depilatory można używać w domowym zaciszu
Źródło zdjęć: © iStock/AndreyPopov
Sylwia Ścibak

Żeby trwale usunąć niechciane owłosienie nie trzeba koniecznie iść do lekarza. Obecnie na rynku możemy znaleźć depilatory laserowe do użytku domowego, które są całkowicie bezpieczne dla skóry i skutecznie pozbawiają włosków na długi czas. Oto propozycje depilatorów do 2000 zł.

Depilator Beurer IPL 10000+

Depilator marki Beurer nadaje się do usuwania włosków i z nóg, i spod pach
Źródło zdjęć: © youtube.com/BeurerCompany
Depilator marki Beurer nadaje się do usuwania włosków i z nóg, i spod pach

Kolejną propozycją jest depilator laserowy marki Beurer, który usuwa włoski za pomocą wiązek światła o wartości nawet 250 tys. impulsów. Ten model jest bezpieczny dla skóry, gdyż posiada filtry UV oraz czujniki kontaktu ze skórą i typu skóry. Przy pomocy tego depilatora możemy usunąć owłosienie nie tylko z nóg, ale także z delikatnych okolic ciała, takich jak twarz czy pachy. To urządzenie naświetla powierzchnię 7 cm2.

Depilator Rowenta EP9603F0

Depilator marki Rowenta posiada 4 wymienne lampy w zestawie
Źródło zdjęć: © rowenta.pl
Depilator marki Rowenta posiada 4 wymienne lampy w zestawie

Pierwszą propozycją na liście dobrych depilatorów do 2000 zł jest depilator laserowy marki Rowenta, który usuwa niechciane owłosienie za pomocą 300 tys. impulsów światła IPL. Ten model jest w pełni bezpieczny dla skóry: posiada filtry UV, wykrywacz koloru skóry (dostępnych jest 5 poziomów intensywności dla jej poszczególnych typów), a także czujnik kontaktu ze skórą. Wyposażono go w 2 tryby depilacji: impulsy ciągłe bądź impulsy punktowe, również w 4 wymienne lampy. Depilator Rowenta zasilany jest sieciowo.

Depilator Remington IPL6750 i-Light Prestige

Depilator marki Remington posiada 5 poziomów energetycznych
Źródło zdjęć: © uk.remingtoneurope.com
Depilator marki Remington posiada 5 poziomów energetycznych

Następną propozycją depilatora do 2000 zł jest zasilany sieciowo depilator marki Remington, który również usuwa włoski za pomocą światła. Posiada szeroką głowicę, wskaźniki LED, które informują użytkownika o np. stopniu naładowania, a także 5 poziomów energetycznych. Ten model depilatora wykonano w technologii Advanced Propulse, która skutecznie hamuje cykl wzrostu włosków. W zestawie znajduje się nakładka do depilacji twarzy.

Depilator Rio Scanning Laser 60 in Box LAHC5

Depilator Rio zawiera 3 tryby pracy
Źródło zdjęć: © mall.pl
Depilator Rio zawiera 3 tryby pracy

Kolejną propozycją do 2000 zł jest depilator laserowy marki Rio, który usuwa włoski falą o długości 808 nm. Ten model zawiera 3 tryby pracy: na 60 włosków, na 20 włosków lub na pojedyncze włoski, a także 5 poziomów regulacji mocy. Tym modelem możemy depilować niemalże wszystkie części ciała, również niektóre rejony twarzy oraz okolice bikini. W zestawie znajduje się mała walizeczka, do której można zapakować depilator.

Depilator Beurer IPL 9000+

Depilator Beurer zawiera czujniki kontaktu ze skórą
Źródło zdjęć: © beurer.pl
Depilator Beurer zawiera czujniki kontaktu ze skórą

Ostatnią propozycją jest kolejny model marki Beurer, który jest bardzo podobny do wyżej wymienionego urządzenia tej samej marki, ale może usuwać włoski za pomocą światła IPL o wartości nawet 100 tys. impulsów. Ten model również naświetla powierzchnię 7 cm2, służy do depilacji delikatnych części ciała, zawiera czujniki kontaktu ze skórą i typu skóry oraz filtry UV.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)