Emoji Keyboard: klawiatura z uśmieszkami! Ikonki zamiast liter

Emoji Keyboard: klawiatura z uśmieszkami! Ikonki zamiast liter

Emoji Keyboard: klawiatura z uśmieszkami! Ikonki zamiast liter
Adam Bednarek
13.03.2015 12:42, aktualizacja: 10.03.2022 10:28

Czego to ludzie nie wymyślą? Emoji Keyboard to szalona nakładka na tradycyjną klawiaturę: zamiast na literach, skupia się na emotikonach.

Twórcy gadżetów wystawiający się na Kickstarterze są na bieżąco z panującymi trendami. Nie tak dawno pisaliśmy o dodatkowym klawiszu z hashtagiem - tak by łatwiej i szybciej wpisywało się tagi na Twitterze, Facebooku czy Instagramie.

Szalony pomysł? Twórcy Emoji Keyboard postanowili go przebić! Już sam ich materiał promocyjny na Kickstarterze nie pozostawia złudzeń: mamy zwariowany pomysł, bo sami jesteśmy zwariowani.

Emoji Keyboard to nakładka na Macbooki. Twórcy przygotowali nie tylko zestaw 150 ikonek, ale też specjalne oprogramowanie, które pozwala korzystać z podmienionych przycisków. Po instalacji wystarczy nacisnąć Capslocka by cieszyć się z nietypowych klawiszy.

Obraz

Po co to wszystko? No cóż, są osoby, które pewnie uwielbiają korzystać z tego typu ikonek, więc będzie pisało im się łatwiej. Reszta drapie się po głowie i zastanawia: “kto to kupi?!”.

Tymczasem chętni są. Już 200 osób zapłaciło 10$ (promocyjna cena) i 15$ za własny zestaw Emoji Keyboard. Szaleńcy tacy sami jak twórcy?

Obraz

Mimo wszystko znajduję kilka ciekawych zastosowań dla Emoji Keyboard. To świetny gadżet dla młodszych użytkowników laptopa. Dzieci na pewno ucieszyłby się z wpisywania obrazków. A poza tym to dobry sposób na naukę - można rozszyfrowywać zdania napisane za pomocą ikonek. Emoji Keyboard nie jest więc takie głupie, na jakie wygląda!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)