Firma Mac Funamizu zaprezentowała ciekawy koncept giętkich monitorów OLED. Główną zaletą ma być to, że każdy będzie mógł dostosować przekątną ekranu do własnych potrzeb.
Wszystko ładnie i pięknie, ale na razie to tylko marzenia. Z pewnością przyjdzie nam jeszcze poczekać na takie rozwiązania i to nie 2-3 lata, ale pewnie 8-10. Poza tym, jak komputer wykrywałby rozmiar i rozdzielczość ekranu? Pomysł szczytny i bardzo ciekawy, ale odległy.
Źródło: Ubergizmo