Glance – mózg na pasku. Nawet zwykły zegarek może zmądrzeć!

Glance – mózg na pasku. Nawet zwykły zegarek może zmądrzeć!

Glance – mózg na pasku. Nawet zwykły zegarek może zmądrzeć!
Adam Bednarek
05.06.2014 11:20, aktualizacja: 10.03.2022 11:13

Smartwatch? Fajny, ale szkoda mi starego zegarka...

Mogę się założyć, że podobnie myśli wielu użytkowników. Nie bójcie się, jesteście usprawiedliwieni. Na razie inteligentne zegarki wyglądają koszmarnie i choć mają tonę bajerów, to na biznesowym spotkaniu czy randce wyglądają tak sobie.

Nie to co nasze aktualne zegarki, prawda?

Jednak tych dodatkowych funkcji brakuje. Może to drobiazgi, ale dobrze od razu widzieć, jakiego SMS-a dostaliśmy, albo przełączyć kanał w telewizorze zwykłym ruchem ręki. Na co postawić: inteligencję czy wygląd?

Elegancko, nowocześnie, bez nowego sprzętu

Glance ten problem eliminuje, łącząc obie te ważne cechy. Nie, to nie jest nowy, wreszcie elegancki smartwatch. Nie musimy kupować nowego sprzętu, wystarczy „nakładka”, którą Glance jest.

Obraz

Malutki dodatek zakłada się na pasek i... można korzystać z funkcji rodem z inteligentnego zegarka. Mając na ręku klasyczny, dobrze wyglądający model.

Za pomocą Glance da się odczytywać wiadomości SMS, sprawdzać, kto dzwoni, odrzucać połączenia czy gestem przełączać kanały w telewizorze. Do tego dochodzi śledzenie aktywności lub funkcja szukania zagubionego smartfona. Minismart watch na zwykłym pasku.

Obraz

Glance łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth 4.0 i kontrolowany jest za pomocą specjalnej aplikacji.

Nie za drogo?

Obraz

Za Glance na Kickstarterze trzeba zapłacić 70 kanadyjskich dolarów, czyli niecałe 200 zł. Czy to wysoka cena za dodatek, który sprawi, że klasyczny zegarek zmądrzeje? Sami oceńcie. Jeśli gadżet się Wam spodoba, możecie wesprzeć jego twórcę na Kickstarterze.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)