Google naprawia ponad 150 błędów w swojej przeglądarce

Dokładnie 24 godziny temu firma Google przekazała w "ręce" swoich zagorzałych fanów wersję 2.0.168.0 swojej przeglądarki internetowej Google Chrome. Aż trudno w to uwierzyć ale lista naprawionych błędów obejmuje ponad 150 pozycji.

chrome
chrome
Kamil Ciuksa

08.03.2009 00:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dokładnie 24 godziny temu firma Google przekazała w "ręce" swoich zagorzałych fanów wersję 2.0.168.0 swojej przeglądarki internetowej Google Chrome. Aż trudno w to uwierzyć ale lista naprawionych błędów obejmuje ponad 150 pozycji.

Pełny changelog dostępny jest w kanale deweloperskim. Trudno wymienić te najważniejsze ponieważ praktycznie każdy aspekt przeglądarki został usprawniony, zaczynając od usług Proxy, silnika Webkit, poprzez współpracę z Aero Glass, błędami w GUI a kończąc na engine Java oraz błędach w tłumaczeniach.

W poprzednim wydaniu 2.0.166.1 naprawiono jedynie 15 różnych bugów, więc tym bardziej lista zmian w obecnej wersji prezentuje się nad wyraz okazale. Jest to największa aktualizacja gałęzi 2.0.x Google Chrome jaka nastąpiła w przeciągu kilku ostatnich miesięcy.

Przypomnę jeszcze że aktualizacji do wersji 2.0.168.0 dokonać można poprzez narzędzie do wyboru kanału aktualizacji (Google Chrome Channel Changer). Domyślnym kanałem jest stabilny, należy zmienić go na “Dev” i ręcznie wymusić aktualizację bezpośrednio w samej przeglądarce Ustawienia Google Chrome - Google Chrome informacje.

Należy pamiętać że kanał Deweloperski jest kanałem testowym, więc możliwe są częste zawieszenia przeglądarki i problemy.

Źródło: Chromium.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.